X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów POMOCY W INTEPRETACJI
Odpowiedz

POMOCY W INTEPRETACJI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy gorączka może mocno zmienić temperaturę mierzoną w pochwie już pisze o co mi chodzi.. z pon na wt miałam w nocy temp 37,9 i jak o 7.00 mierzyłam w pochwie miałam 38,2 ale poszłam spać dalej i o 10 jak już nie miałam gorączki zmierzyłam temp i miałam 36,9 następne dwa dni miałam już cały czas temp 36,9 i już bez gorączki tylko podgorączkowy stan we wtorek 37,1 i mam też od 3 dni ciemne brązowe plamienia ale używam tylko wkładek bo dużej ilości tego nie ma..mam miesiączki zazwyczaj od 32-37 dni ale ostatnią miałam po 40..robiłam testy wczoraj i 3 dni temu ale nic i tak się zastanawiam czy jest szansa na fasolkę, czy może moja gorączka mnie wprowadza w błąd...jak myślicie?

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiag, może udostępnij cały wykres, tak łatwiej będzie interpretować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już udostępniłam :)

  • OvuFriend

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (reklama)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ