X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomóżcie !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 27 listopada 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki pierwszy raz mam tak niska temperaturę ciała pod pachą w porównaniu do wysokiej w pochwie . W tym miesiącu miałam tylko plamienia bez normalnego okresu wiec nie zapisałam kiedy się zaczęło plamienie natomiast codziennie mierze temperaturę i od 21 jest utrzymująca się ok 36,8-9 martwi mnie jednak to ze czuje się bardzo osłabiona i pod pachą moja temperatura to przedział 36,2 -36,4 :/ czuje jakbym miała grypę ale nie mam gorączki :/ Dodam że kochaliśmy się z mężem akurat w czasie wzrostu temperatury.

  • kociaczek280 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 27 listopada 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura ciała jest zawsze nizsza od tej w pochwie. U mnie sa dużo większe wahania, bo pod pacha mam zawsze w przedziale 35 i coś a 36.4. Myślę, że nie należy sie tym przejmować :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ