X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomóżcie - czy to koniec złudzeń? ??
Odpowiedz

Pomóżcie - czy to koniec złudzeń? ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 9 kwietnia 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona: 45l, od 1.5 roku nieregularne cykle

    On: po chorobie nowotworowej, 4lata od całkowitego wyleczenia. W seminogramie nie wykryto plemników. Zasugerowano wizytę u urologa/androloga.

    Przed chorobą poronienie (puste jajo płodowe)

    Lekarz w lutym zasugerował histeroskopię, podejrzewa adenomiozę i badania hormonalne. @ dostałam po 50 dniach i w końcu zrobiłam te, moim zdaniem najważniejsze.
    Było 16 pozycji.

    Badania wykonane w 4 dc, w wielką sobotę. Mam 45lat. Mam juz 1 dziecko (15lat) z innym partnerem. Dopiero po świętach będę umawiać się do doktora

    Czy amh i lh oznaczają, że juz 'po ptokach' ???

    Czy jest sens starać się o dziecko, jeśli wyniki męża się poprawią??
    W następnym poście moje wyniki

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 9 kwietnia 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/73237c1412ce.jpg.html

    Czy mogę mieć jeszcze nadzieję?

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ