X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomóżcie :-) czy to może być ciąża?
Odpowiedz

Pomóżcie :-) czy to może być ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angelika86 Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 14 września 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny owulacje miałam 2 lub 3 września, ,zrobiłam badanie hormonoe w 12 dniu po owulacji beta niestety ujemna😥:estradiol 945,3pmol/l Progesteron 83,630 nmol/l (W 8 dniu po owu progesteron- 80,120 nmol/l, estradiol-1054,0 pmol/l) czy jest jeszcze szansa na ciaze? Czy beta może się pomylić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam u Ciebie?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 września 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika86 wrote:
    Dziewczyny owulacje miałam 2 lub 3 września, ,zrobiłam badanie hormonoe w 12 dniu po owulacji beta niestety ujemna😥:estradiol 945,3pmol/l Progesteron 83,630 nmol/l (W 8 dniu po owu progesteron- 80,120 nmol/l, estradiol-1054,0 pmol/l) czy jest jeszcze szansa na ciaze? Czy beta może się pomylić?
    Zależy kiedy było zagnieżdżenie. Wg mnie u ciebie jest 15 dpo a nie 14 temperatury super ale poczekaj na termin i powtórz bete ew test zrób

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ