X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomozcie ( pierwszy wykres )
Odpowiedz

Pomozcie ( pierwszy wykres )

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nayya Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 14 października 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem tutaj nowa i to moj pierwszy miesiac podczas ktorego mierze temperature. W poprzednim miesiacu ginekolog potwierdzil owulaje w 14dc a w tym miesiacu ovu pokazuje ze owulacje mialam 9 dnia cyklu ale w detektorze plodnosci ani razu nie mialam zaznaczone ze sa dni plodne... Co to znaczy?

    Czy moge jakos dolaczyc tutaj swoj wykres?

    6e812a0dc14f862bb9242864e95ace74.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 21:00

    Nayya
  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 14 października 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzisz w moje ovu->bieżący wykres->pod wykresem masz 'udostępnij wykres'->zakładka miniatury->kopiujesz link do posta.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ