Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomóżcie świeżakowi ;)
Odpowiedz

pomóżcie świeżakowi ;)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Amantha Koleżanka
  Postów: 73 14

  Wysłany: 22 lipca 2015, 09:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę Was o pomoc w zinterpretowaniu wykresu, bo patrze jak sroka i nic nie rozumiem ;/ nigdy nie prowadziłam takiego kalendarzyka, ale patrze na wasze i u Was tak ładnie wszystko widać, a ja już tracę siły :(

  cbb1f477b0c64453314af9b65253e73b.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 10:10

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 lipca 2015, 21:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po pierwsze nie zakladamy nowego watku by zadac jedno pytanie.

  Po drugie nic nie zobaczysz z wykresu bo jest zle prowadzony. Tempke mierzymy zawszeno tej samej porze tym samym termometrem w tym samym miejscu, najlepiwj waginalnie lub rektalnie.

  pasia27, Amantha lubią tę wiadomość

 • Didi18 Znajoma
  Postów: 24 26

  Wysłany: 24 lipca 2015, 17:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane, a ja mam wielki problem z rozpoznawaniem wysokości szyjki macicy i śluzu. Tempkę mierzę codziennie o tej samej porze i coś nieco mi świta. Chciałabym naturalnie planować rodzinę, a nie szprycować się chemią, która tak czy owak zawsze ma wpływ na organizm itd. Ogólnie chodzi mi o antykoncepcję naturalną... Jak Wy sobie z tym radzicie, może mi coś zaświta :P

  Diddi
 • Didi18 Znajoma
  Postów: 24 26

  Wysłany: 24 lipca 2015, 17:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak badacie wysokość szyjki macicy? Bo dla mnie mam wrażenie, że jest ona w jednym i tym samym miejscu :P Może użyć w ty celu lusterko będę lepiej widzieć, normalnie ręce mi opadają... Nie chce być maszynką do robienia dzieci tylko je planować. Mam już małego prawie rocznego Bąbelinka, którego kocham najbardziej na świecie. Planuje drugie dziecko mniej więcej za 2 lata. Miałam już jedno poronienie. Niestety u mnie poronienie wynikło z tego że współżyłam z mężem w 4 tygodniu ciąży. Mam absolutny zakaz współżycia jeśli jestem w ciąży. To samo miała z pierwszą ciążą, poprzez współżycie w pierwszych tygodniach ciąży miałam krwawienia i byłam na podtrzymaniu. Niektórzy twierdzą, że to absolutnie nie możliwe, ale ja tego doświadczyłam i jednak to prawda w moim przypadku :,) Trzymajcie się Drogie, Ovufriend :)

  Diddi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego