Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomóżcie świeżakowi ;)
Odpowiedz

pomóżcie świeżakowi ;)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Amantha Koleżanka
  Postów: 73 14

  Wysłany: 22 lipca 2015, 09:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę Was o pomoc w zinterpretowaniu wykresu, bo patrze jak sroka i nic nie rozumiem ;/ nigdy nie prowadziłam takiego kalendarzyka, ale patrze na wasze i u Was tak ładnie wszystko widać, a ja już tracę siły :(

  cbb1f477b0c64453314af9b65253e73b.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 10:10

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 lipca 2015, 21:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po pierwsze nie zakladamy nowego watku by zadac jedno pytanie.

  Po drugie nic nie zobaczysz z wykresu bo jest zle prowadzony. Tempke mierzymy zawszeno tej samej porze tym samym termometrem w tym samym miejscu, najlepiwj waginalnie lub rektalnie.

  pasia27, Amantha lubią tę wiadomość

 • Didi18 Znajoma
  Postów: 24 26

  Wysłany: 24 lipca 2015, 17:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane, a ja mam wielki problem z rozpoznawaniem wysokości szyjki macicy i śluzu. Tempkę mierzę codziennie o tej samej porze i coś nieco mi świta. Chciałabym naturalnie planować rodzinę, a nie szprycować się chemią, która tak czy owak zawsze ma wpływ na organizm itd. Ogólnie chodzi mi o antykoncepcję naturalną... Jak Wy sobie z tym radzicie, może mi coś zaświta :P

  Diddi
 • Didi18 Znajoma
  Postów: 24 26

  Wysłany: 24 lipca 2015, 17:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak badacie wysokość szyjki macicy? Bo dla mnie mam wrażenie, że jest ona w jednym i tym samym miejscu :P Może użyć w ty celu lusterko będę lepiej widzieć, normalnie ręce mi opadają... Nie chce być maszynką do robienia dzieci tylko je planować. Mam już małego prawie rocznego Bąbelinka, którego kocham najbardziej na świecie. Planuje drugie dziecko mniej więcej za 2 lata. Miałam już jedno poronienie. Niestety u mnie poronienie wynikło z tego że współżyłam z mężem w 4 tygodniu ciąży. Mam absolutny zakaz współżycia jeśli jestem w ciąży. To samo miała z pierwszą ciążą, poprzez współżycie w pierwszych tygodniach ciąży miałam krwawienia i byłam na podtrzymaniu. Niektórzy twierdzą, że to absolutnie nie możliwe, ale ja tego doświadczyłam i jednak to prawda w moim przypadku :,) Trzymajcie się Drogie, Ovufriend :)

  Diddi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ