X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Poplątany wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny czy mogę prosić o pomoc w przypadku mojego wykresu :)
    Biorę duphaston od 16 do 25 dc, 2x1. Szczerze mówiąc dostałam go na wyregulowanie cykli, które rzeczywiście uległy zmianie, skróciły sie z 33 dni do 28-29. Pierwszy cykl z dupkiem był 40 dniowy, kolejny były już ładnie po 28 i 29 dni. Natomiast ten cykl jest jakiś dziwny :( Myślałam, że będzie bezowulacyjny, tempki niskie, 17 dc zaczęłam brać dupka i nadal temperatura niska, dwa dni wyższa i spadek, odstawiłam duphaston po 10 dniach i nagle skok temperatury, który utrzymuje się już 3 dni. Byłam w poniedziałek u gina, który powiedział, że widzi, że albo nie było wcale owulki albo była ale słaba, a endometrium wygląda jak w II fazie cyklu. W związku z tym upewnił mnie, że cykl bezowulacyjny i ze spokojem czekałam na @. Natomiast dzisiaj OF wyznaczył mi owulkę, że była ona podobno właśnie w poniedziałek. Czy jest coś takiego możliwe? Gin nie widziałby tego na usg? Myślicie, że dupek wstrzymał owulkę i teraz jest spóźniona :/ Dziękuję z góry za pomoc.

  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem ovu często zmienia datę wyznaczania owulacji.Mi np skacze z 16 dnia na 13 dzień.Ja bym wierzyła ginekologowi.

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Nejsi88 za odpowiedz :) Wiem, że skacze i że OF zmienia jak chce owulkę, ale sama nie wiem co o tym sądzić :/ Zastanawiam się nad zrobieniem testu, aczkolwiek myślę sobie, że mało prawdopodobne żebym ujrzała II kreski, bardziej się skłaniam, że to spóźniona owulka i że @ dostanę za ok 2 tyg. Tak sobie wydedukowałam, że może moje endometrium wyglądało jak na II fazę, bo brałam w tym czasie duphaston i może on tak na nie zadziałał, że gin widział, że coś się tam zadziało, że może nie pełna owulka albo wcale jej nie było, a może ona sobie spokojnie czekała, aż poziom progesteronu spadnie i dopiero wtedy doszło do owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ