X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pozytywne testy owulacyjne od 4 dni
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacyjne od 4 dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneczka28 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 marca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . Od trzech miesięcy staramy się z partnerem o dziecko . W tym cyklu postanowiliśmy spróbować z testami owulacyjnymi. Mam cykl 26 dniowy . Pierwszy test zrobiłam w 10 dc i wyszedł niegatywny . Następnego dnia zrobiłam test o 11 i wyszedł pozytywny (kreska testowa była potwornie gruba ) wieczorem test powtórzyłam i nadal był pozytywny. Następne trzy , dzień po dniu o godzinie 12 w południe i wszystkie były pozytywne z wyraźna gruba bordowa krecha.
    Nie rozumiem za bardzo o co chodzi bo wg obliczeń owulacja była 12 dnia cyklu. Nie wiem za bardzo jak to interpretować . Proszę o radę .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ