X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pozytywny wynik testu owulacyjnego
Odpowiedz

Pozytywny wynik testu owulacyjnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylwia2325 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 7 marca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Niepokoi mnie wynik testu owulacyjnego. Mam nieregularne cykle, w związku z czym postanowiłam robić test LH już od 7 dnia cyklu. 10 i 11 dc wyszedł pozytywny, w kolejnych dniach kreska bardzo blada ledwo widoczna (negatywny) i nagle wczoraj znowu kreska LH ciemniejsza od kontrolnej (pozytywny). Dodatkowo od dwoch dni boli mnie podbrzusze. Dodam, że testy robiłam około 16 każdego dnia. Nie piłam nic 2h wcześniej. Robię testy codziennie, ponieważ lekarz tak mi zalecił w pierwszym miesiącu.

    Czy któraś z Was tak miała?
    Czytam na forum, że test LH może (czasami) wykryć bardzo wczesna ciążę, jednak podchodzę do tego sceptycznie. Boję się bardziej, że to jakieś zaburzenia hormonalne.

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 9 marca 2019, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia2325 wrote:
    Dzień dobry!

    Niepokoi mnie wynik testu owulacyjnego. Mam nieregularne cykle, w związku z czym postanowiłam robić test LH już od 7 dnia cyklu. 10 i 11 dc wyszedł pozytywny, w kolejnych dniach kreska bardzo blada ledwo widoczna (negatywny) i nagle wczoraj znowu kreska LH ciemniejsza od kontrolnej (pozytywny). Dodatkowo od dwoch dni boli mnie podbrzusze. Dodam, że testy robiłam około 16 każdego dnia. Nie piłam nic 2h wcześniej. Robię testy codziennie, ponieważ lekarz tak mi zalecił w pierwszym miesiącu.

    Czy któraś z Was tak miała?
    Czytam na forum, że test LH może (czasami) wykryć bardzo wczesna ciążę, jednak podchodzę do tego sceptycznie. Boję się bardziej, że to jakieś zaburzenia hormonalne.

    A który dzień cyklu miałaś robiąc te testy drugi raz? Który dzień cyklu masz teraz?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwia2325 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 9 marca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, za pierwszym razem pozytywny test wyszedł w 10 i 11dc, a później przez 6 dni negatywny i 17dc znowu pozytywny i tak 3 dni z rzędu - wczoraj 19dc i nadal pozytywny.

  • Moloko Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 1 maja 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia2325 wrote:
    Terka, za pierwszym razem pozytywny test wyszedł w 10 i 11dc, a później przez 6 dni negatywny i 17dc znowu pozytywny i tak 3 dni z rzędu - wczoraj 19dc i nadal pozytywny.
    Hej Sylwia i jak? Jestes w ciąży? Te testy owulacyjne faktycznie wykryly wczesna ciaze? Pozdrawiam

  • MamaChlopcow Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 6 maja 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wykrył, ale po 6 dniach to trochę wcześnie,nawet jak na wczesną ciążę. Daj znać,bo bardzo mnie to ciekawi :)

    MamaChlopcow
    thgf3e3kz16by5k3.png
    qb3canlilnue1n39.pngqb3ckqi186videoz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ