X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PROBLEM

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 18 listopada 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż dziewczęta potrzebuję porady. Jakieś dwa miesiące temu na sutkach pojawiły mi się dziwne grudki. Są jakby pod skórą, mają mleczny kolor, najlepiej je widać jak się nieco naciśnie sutek, są wokół brodawki.
    Początkowo myślałam, że może to zwiastun ciąży, ale beta robiona po półtora miesiąca od ostatniego stosunku, ja wykluczyła. Mój ginekolog nawet bez patrzenia stwierdził, że różne są piersi i musiałam ich wcześniej nie zauważyć, a ja jestem pewna, że ich nie było!
    Czy któraś z Was miała coś takiego, albo wie z czego może to wynikać?

    48f411ed51.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 19 listopada 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli lekarz to widział i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości to myślę, że to normalny objaw. Ja też dawniej takich grudek nie miałam a teraz mam raz są bardziej widoczne a raz mniej. Jeżeli się niepokoisz to może idź do innego lekarza i sprawdź co inny na to powie.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ