X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problem z zaznaczeniem miesiączki.
Odpowiedz

Problem z zaznaczeniem miesiączki.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mam problem. Ovu samoczynnie ustawił mi dzień spodziewanej miesiączki (co 28 dni) Tyle,że ja mam okres co 33 dni i nie mogę tego zmienić. Pomożecie?

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 19 października 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) a po co zmieniać ? prowadź wykres a samo się ustawi - tym akurat najmniej bym się przejmowała :)

    lv8pusw.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 19 października 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 wrote:
    Cześć. Mam problem. Ovu samoczynnie ustawił mi dzień spodziewanej miesiączki (co 28 dni) Tyle,że ja mam okres co 33 dni i nie mogę tego zmienić. Pomożecie?

    ja też miałam co 28 dni - teraz po 27 się trafiła franca. OF zaznacza z prognoz nie bierz tego pod uwagę na samym początku cyklu.

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 19 października 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie miałam abonamentu premium, ale coś mi świta, że jeśli w ustawisz długość cykli (ustawienia-dane początkowe) to powinno prawidłowo zaznaczyć.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi :)! Dziewczyny za moim pytaniem kryje się jeszcze jedno. Mam cykle 32-35 dniowe. Ostatnia @ 1 października, możliwe ,że owu została wykryta 13.10? Zwłaszcza ,że temperatura była w tym dniu normalna, bez wzrostu. Znaczny wzrost nastąpił w ostatni piątek 17.10.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ