X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

prośba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • binka28 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 2 lipca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem nowa na tym forum i jest to mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury i obserwacja, proszę o interpretacje części mojego cyklu chodzi mi głównie o to czy temp w 2 fazie cyklu jest ok czy nie jest zbyt niska z góry dziękuje i pozdrawiam :)

    Ulv15 lubi tę wiadomość

    diagnosta laboratoryjny, świeżo upieczona żonka, url=https://ovufriend.pl/graph/5906ee12abce2e54af129e6aaba5ddbb]5906ee12abce2e54af129e6aaba5ddbb.png[/url]
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko wygląda bardzo ładnie i jak najbardziej prawidłowo :)

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka28 wrote:
    hej jestem nowa na tym forum i jest to mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury i obserwacja, proszę o interpretacje części mojego cyklu chodzi mi głównie o to czy temp w 2 fazie cyklu jest ok czy nie jest zbyt niska z góry dziękuje i pozdrawiam :)

    Jak dla mnie wszystko w porządku w cyklu ;)
    Jesli chciałabyś mieć normalne pomiary to w ustawieniach zmień sobie godzine pomiaru temperatury bo poki co wykres jest ale pokazuje jakby wszystkie temperatury były zaburzone (puste kółeczka) a tylko 1 prawidłowa (pełne kółeczko). Tak czy siak ładnie, klarownie wykres wychodzi :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ