X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

prosba o opinie!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • uwaga Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 11 listopada 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, mam prosbe do dziewczyn ktore maja wieksze doswiadczenie, czy moze ktoras popatrzec na moj wykres i powiedziec mi czy miala keidys taka sytuacje jak ja z 4 dniowym lekkim plamieniem? nie wiem juz co mam myslec ale troche sie martwie. Nie chce sobie wmawiac ciazy dlatego cierpliwie czekam, a z drugiej strony sobie mysle ze jak sie udalo i cos sie tam zlego dzieje a ja nie interweniuje tylko czekam?? plamienie jest od 4 dni, ale naprawde skape. dzis o 7 mialam 36,81 ale jak mierzylam o 9 to bylo juz 37,28 czyli temperatura nie spada. rano brzuch bolal okresowo i kolo 9 mialam plamienie ale potem bol ucichl i plamienie ustalo. Juz nie wiem o co chodzi...:( pomocy
    dodam jeszcze ze okres powinnam miec gdzies za 3-4 dni i nigdy nie mialam takich plamien przed okresem...
    16105b4e2787bb9b578531a22ddfd697.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 12:38

    uwaga
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takie plamienia mam juz od bardzo dlugiego czasu. To sa zaburzenia hormonalne. Idz na badanie. Mi lekarka przepisala niepokalanek. Wlasnie biore ostatnie opakowanie i chyba mi sie polepszylo, przynajmniej nie mam plamien na dlugo przed okresem albo srodcyklicznych.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • uwaga Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jakiego hormonu? bo ja badalam progesteron estradiol testosteron prolaktyne lh fsh i tarczyce i wszystkie wyniki mam prawidlowe;/

    uwaga
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badalas w roznych fazach cyklu?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • uwaga Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 11 listopada 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, lekarz mi wyznaczyl poszczegolne dni na poszczegolne hormony

    uwaga
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ