Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Nuska1910 Debiutantka

Wysłany: 4 czerwca, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że system chce mi 2 owulacje w cyklu wcisnąć 🤦‍♀️

• Myszakat Debiutantka

Wysłany: 9 czerwca, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jakaś dobra dusza może zerknąć na mój wykres ?cykl 28 dni, od 10 dpo mam plamienia do tego bóle krzyża i sporadycznie bóle okresowe🙄🙄testy wychodzą negatywne … okres dopiero za 5 dni . Wykres mam u siebie na tablicy .

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego