X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Nuska1910 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że system chce mi 2 owulacje w cyklu wcisnąć 🤦‍♀️

  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jakaś dobra dusza może zerknąć na mój wykres ?cykl 28 dni, od 10 dpo mam plamienia do tego bóle krzyża i sporadycznie bóle okresowe🙄🙄testy wychodzą negatywne … okres dopiero za 5 dni . Wykres mam u siebie na tablicy .

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ