X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o interpretację
Odpowiedz

proszę o interpretację

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tutaj nowa i pierwszy miesiąc mierzę sobie temperaturę. Ale śluz badam od kilku miesięcy i pierwszy raz mam rozciągliwy i myślę że to dzięki inofoliku. Pierwszy raz wyszedł mi test pozytywny a ovufriend i tak owulacji nie zaznaczył. Nie bardzo to wszystko rozumiem :(

  • nunilah Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2601 - ovu nie zaznaczył owulacji bo miałaś dopiero 2 wyższe temperatury. Jeśli temperatura nadal będzie rosła i będziesz miała co najmniej 3 wyższe, a do tego inne objawy wskazujące na owulację to wtedy ovu ją wyznaczy. Mierz temperaturę i serduszkuj :)

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładanie, Nunilah ma rację, OF wyznacza owulację dopiero po kilku dniach, potem też może zmieniać jej dzień, różnie bywa. Także trzeba brać głównie pod uwagę swoje obserwacje bo tylko program :) Powodzenia :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam bardzo za odpowiedź. Wlasnie martwie sie bo dzisiaj juz mialam nizsza niz wczoraj wiec nie wiem czy nie mam znowu cyklu bezowulacyjny :\ Ale trzeba być dobrej myśli tylko to nam pozostaje.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 21 listopada 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia widzę, że mierzysz temperaturę o różnych porach, godzina różnicy może już mieć dosyć duże znaczenie i dlatego wykres nie jest taki wyrazisty :/ Postaraj się o tej samej porze mierzyć tempke :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 21 listopada 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierzcie staram sie ale nie zawsze mi to niestety wychodzi ;)
    Ale musze się z tym ogarnać.

  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 22 listopada 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeżeli dzisiaj mi znowu spadła temperatura tzn. że owulacji nie było? :(

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze z tych temperatur wyglada jakby nie było :(

    zem3wn15az3szllg.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 22 listopada 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kolejny miesiąc bez owulacji :'( Już powoli zaczynam wątpić :(

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poddawaj się, głowa do góry :-)

    zem3wn15az3szllg.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 23 listopada 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się myślę że jak chyba każda z nas tutaj. Ale czasami nie potrafię :(

  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi co o tym myślicie? Ostatnio wykazało mi że skończyły mi się dni płodne a dzisiaj znowu zielone światło. Jestem pierwszy miesiąc na ovu i nie wiem co o tym myśleć czy to program świruje czy mój organizm.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ