X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o interpretacje cyklu...
Odpowiedz

proszę o interpretacje cyklu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jolka Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 24 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak myślicie kiedy owu wyznaczy mi owulacje? na 15 dc czy na 16? 15 dc w południe test owu wyszedł negatywie. Wieczorem miałam strasznie wydęty brzych i gazy co podkusiło mnie do zrobienia kolejnego testu owulacyjnego który w końcu wyszedł pozytywny!! A tu dzisiaj rano już skok temperatury :o tak szybko? dzisiaj także zrobiłam test owulacyjny który już wyszedł negatywnie :( czy to znaczy że owulacja była wczoraj? czy właśnie jestem w trakcie?

    f3f09a32aaa9e3f633a4ea7f52520646.png

    Jolka1928
  • jolka Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 24 lutego 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skok...? czy ja wiem czy to skok? źle napisałam. Dzisiaj rano temperatura się podniosła :)

    Jolka1928
  • jolka Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 24 lutego 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martwię się bo <3 13 dc i dopiero dzisiaj rano :( a że nie mam śluzu płodnego to wolałabym <3 jak najbliżej owulacji :(

    Jolka1928
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 lutego 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie żadnego skoku nie widać ani podwyższenia temp. Podejrzewam że jutro nastąpi skok temp.
    A kiedy Ci OF wyznaczy owulke to nie mam pojęcia... nie raz zmienia zdanie kilkakrotnie więc nie sugeruj sie zbytnio tym programem.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • jolka Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 24 lutego 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach jakie to wszystko stresujące :P

    Jolka1928
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ