X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o interpretacje cyklu...
Odpowiedz

proszę o interpretacje cyklu...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jolka Koleżanka

Wysłany: 24 lutego 2014, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak myślicie kiedy owu wyznaczy mi owulacje? na 15 dc czy na 16? 15 dc w południe test owu wyszedł negatywie. Wieczorem miałam strasznie wydęty brzych i gazy co podkusiło mnie do zrobienia kolejnego testu owulacyjnego który w końcu wyszedł pozytywny!! A tu dzisiaj rano już skok temperatury :o tak szybko? dzisiaj także zrobiłam test owulacyjny który już wyszedł negatywnie :( czy to znaczy że owulacja była wczoraj? czy właśnie jestem w trakcie?

f3f09a32aaa9e3f633a4ea7f52520646.png

Jolka1928
  • jolka Koleżanka

Wysłany: 24 lutego 2014, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skok...? czy ja wiem czy to skok? źle napisałam. Dzisiaj rano temperatura się podniosła :)

Jolka1928
  • jolka Koleżanka

Wysłany: 24 lutego 2014, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martwię się bo <3 13 dc i dopiero dzisiaj rano :( a że nie mam śluzu płodnego to wolałabym <3 jak najbliżej owulacji :(

Jolka1928
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2014, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie żadnego skoku nie widać ani podwyższenia temp. Podejrzewam że jutro nastąpi skok temp.
    A kiedy Ci OF wyznaczy owulke to nie mam pojęcia... nie raz zmienia zdanie kilkakrotnie więc nie sugeruj sie zbytnio tym programem.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • jolka Koleżanka

Wysłany: 24 lutego 2014, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach jakie to wszystko stresujące :P

Jolka1928
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ