X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prosze o interpretacje mojego wykresu..
Odpowiedz

Prosze o interpretacje mojego wykresu..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    de64091c9c72666bdfa4dfed1471f699.png


    Pod koniec cyklu mam stwierdzona infekcję, czy to dlatego okres moze sie spozniac?? Staramy sie z Mezem od 4 miesiecy...Wiem, ze powinnam zrobic juz test ale boje sie kolejnego rozczarowania. Co o tym myslicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 20:45

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za infekcje masz stwierdzona?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm nie wiem :/ bylam u ginekolozki powiedziala ze jest infekcja bakteryjna, zapisala globulki tyle:/ poczulam sie zignorowana przez nia. W czasie wizyty powiedziala do mnie dwa slowa. Wybieram sie na do innego lekarza prywatnie i moze wtedy wiecej sie dowiem...

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam, bo ja sie borykałam z infecja ale grzybicza i wiem, ze to nie powoduje opoznienia okresu. Z kolei jakakolwiek infekcja moze pogarszac jakosc sluzu, no i wtedy zwą to upławami i to juz utrudnia zajscie w ciąże, no bo wiadomo nie ma dobrych warunkow dla żołnierzyków meża ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marianetka zrób test, wiem ze rozczarowania bolą, ale trzeba próbować jak sie nie uda to trzeba walczyć dalej ! Przed stosowaniem jakichkolwiek globulek zrobiłabym test, aby moc spokojnie zacząć je aplikować bez myśli, a moze sie udało, a jak sie udalo to moze zaszkodziłam tym dziecku itp. Wykres masz bardzo ładny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 15:22

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a według mojego skromnego zdania wykres pozostawia wiele do zyczenia, a na pewno nie jest bardzo ładny jak mowi kolezanka kasiaczkowa. Nie mowie tego zeby komus sie przykro zrobiło czy cos, ale na tym wykresie nie widac nawet owulacji ( ewidentnego wzrostu temperatury itp )

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego właśnie poprosiłam Was o pomoc, ponieważ w tym cyklu sama miałabym problem z wyznaczeniem owulacji. Do tej pory zawsze miałam widoczną fazę wyższych temperatur, a teraz jest nietypowo...dodatkowo wystąpił u mnie przez dwa dni różowy śluz co zdarzyło mi sie pierwszy raz, po owulacji (teoretycznej) nastąpił jednodniowy spadek temp. a niedlugo potem goraczka, nudnosci, ból brzucha, ogromne oslabienie, myslalam ze to poczatek grypy zoładkowej ale przeszlo po jednym dniu. I jak do tej pory brak okresu...czasem pobolewa mnie tylko lewy jajnik i czuje sie tak jakby okresowo...nie wiem czy to wszystko przez ta nieszczesna infekcje

  • sa-rna Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w związku z tym, że to moje początki, może mi ktoś powiedzieć czy owulacja nie powinna być odnotowana po spadku temperatury po którym jest wzrost temp? bo ja się z moim wykresem w tym miesiącu nie do końca zgadzam. Albo czegoś nie rozumiem ;) z góry dzięki

    bfa81c258bf1de877bf1b4b01d155981.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem to owulację stwierdza się po wystąpieniu skoku temperatury, czyli po trzech temperaturach powyżej linii pokrywającej. Czytałam też, że owulacja może wystąpić zarówno kilka dni przed jak i po wzroście temperatury. Trzeba również obserwować śluz i położenie szyjki i wtedy jest możliwe dokładniejsze wyznaczenie owulacji.

    Wydaje mi sie ze na wykresie jest prawidlowo oznaczony moment owulacji... ale sama od niedawna obserwuje cykle;) wiec raczej opieram sie na teorii niz na doswiadczeniu;)

    sa-rna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że boisz się rozczarowania ale podziwiam Twoją determinację, ja już bym dawno testowała! Niby wykres nie idealny ale kto powiedział że musi być książkowy żeby była dzidzi:)

  • sa-rna Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no fakt, ponad 40 dzień? podziwiam cierpliwość :)

    bfa81c258bf1de877bf1b4b01d155981.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama się sobie dziwie:D chyba zrobie w koncu ten test, w sumie to nie robie sobie duzych nadziei, że w tym miesiacu sie udalo, ale sprawdze to dla pewnosci:)

  • sa-rna Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki! :D

    bfa81c258bf1de877bf1b4b01d155981.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam także i daj znać!! Pamiętaj że w końcu się uda:) jak nie tym razem to następnym:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wynik negatywny, tak jak myslałam, następnym razem sie uda :)
    tylko martwi mnie dlaczego jeszcze nie mam okresu?? to juz 41 dzień...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ