X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę zintetpretujcie moj wykres- nadal brak skoku :( a wszystko ksiazkowe sluz, bol testy owu pozytywne

    3a305a55d9f59386ca9ab27da8ebf293.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałaś trzech wyższych temperatur i dlatego nie ma zaznaczonej owulacji. Śluz jest, testy są pozytywne, ale jest odnotowany spadek temperatury więc to pewnie przez to. Ale to tylko system więc nie ma co się nim sugerować na 100% i denerwować. Wiele dziewczyn pisało, że monitoring wskazywał im owulację w innym terminie, a ovu w innym.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis juz test owulacyjny negatywny

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie OF wyznaczył owulację w 21dc, a w 20dc gin mi potwierdził, że już dzisiaj dużo seksu bo będzie za chwilę pękał. Śluz i test owu też się zgadzał

    Nie wiem czemu of tak wyznaczyło, bo wzrost temp też był - nie zbadane są wyroki Ovufiend ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz wyglada to tak,3a305a55d9f59386ca9ab27da8ebf293.png
    boje się że po skoku mogłam jeszcze wspólzyc , ale naprawdę nie miałam juz ochoty, myslicie ze wystarczyło te 3 dni przed?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 16:23

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko ma być z przyjemności, nie masz go ROBIĆ! Nie miałaś ochoty, więc dobrze, że odpuściłaś. Plemniki mogą przeżyć do 5 dni, niektóre źródła mówią nawet, że i tydzień dadzą radę, jeśli są dobrej jakości i środowisko w pochwie im odpowiada.

    Wystarczyło 3 dni przed :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ