X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o pomoc-dziwny spadek temp.po owu?
Odpowiedz

Proszę o pomoc-dziwny spadek temp.po owu?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Brawurka84 Autorytet
  Postów: 279 206

  Wysłany: 3 maja 2014, 13:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę ładnie o zajrzenie do mojego wykresu :-) bo nie wiem czy taka już moja uroda-bo w poprzednim cyklu było tak samo,czy to jest jakiś problem?
  Nie miałam monitoringu,jedynie testy owu(ale dużo mniej czułe),więc pokazały owu.na ostatnią chwilę.I w 13 dc robiłam estradiol i lh:estr. 156 a lh 26.Przewertowałam cały internet i podobno przed owu.trochę spada estradiol,więc i tak za późno go zbadałam,powinnam ze 2-4 dni przed owu.
  Co do objawów w 13dc: szczyt śluzu,ogromna ochota na przytulanki.
  14 dc: malutko śluzu,za to około 18 ogromne kłucie jajników i szyjki macicy i szyjka wtedy ledwo dosięgalna,otwarta najbardziej w porównaniu z następnymi dniami.
  Moje pytania są następujące: bo owulację zaznaczyłam ręcznie,ale nie wiem czy dobrze?Bo rozumiem,że mogła być równie dobrze i w dniu szczytu śluzu i dzień po,tak?W piątek na pewno nie,szyjka już schodziła niżej i zamknięta.Z resztą 15 dc zrobiłam jeszcze raz estradiol i wartość bardzo spadła,tj.wynosił 65.
  Ale skoro owulacja była w 14dc,to dlaczego temperatura i tak trochę spadła w 15 dc?A dopiero dziś odbiła?Czy temperatura może działać z opóźnieniem po owulacji?
  Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
  A może mój organizm po prostu się tylko przymierzał do owulacji,a jednak nic z tego nie było?

  f2w36vgcw27bl5wp.png
  Tymek- mój trzyletni Skarb
  Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
  Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
 • Brawurka84 Autorytet
  Postów: 279 206

  Wysłany: 3 maja 2014, 14:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  aha i jeszcze dodam,bo może jest możliwe,że skoro ewentualnie miałam owulkę w nocy z czwartku na piątek,to czy dlatego mogła być jeszcze niska temperatura przy piątkowym pomiarze,a w sobotę już skok?

  f2w36vgcw27bl5wp.png
  Tymek- mój trzyletni Skarb
  Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
  Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ