X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o pomoc-dziwny spadek temp.po owu?
Odpowiedz

Proszę o pomoc-dziwny spadek temp.po owu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 3 maja 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę ładnie o zajrzenie do mojego wykresu :-) bo nie wiem czy taka już moja uroda-bo w poprzednim cyklu było tak samo,czy to jest jakiś problem?
    Nie miałam monitoringu,jedynie testy owu(ale dużo mniej czułe),więc pokazały owu.na ostatnią chwilę.I w 13 dc robiłam estradiol i lh:estr. 156 a lh 26.Przewertowałam cały internet i podobno przed owu.trochę spada estradiol,więc i tak za późno go zbadałam,powinnam ze 2-4 dni przed owu.
    Co do objawów w 13dc: szczyt śluzu,ogromna ochota na przytulanki.
    14 dc: malutko śluzu,za to około 18 ogromne kłucie jajników i szyjki macicy i szyjka wtedy ledwo dosięgalna,otwarta najbardziej w porównaniu z następnymi dniami.
    Moje pytania są następujące: bo owulację zaznaczyłam ręcznie,ale nie wiem czy dobrze?Bo rozumiem,że mogła być równie dobrze i w dniu szczytu śluzu i dzień po,tak?W piątek na pewno nie,szyjka już schodziła niżej i zamknięta.Z resztą 15 dc zrobiłam jeszcze raz estradiol i wartość bardzo spadła,tj.wynosił 65.
    Ale skoro owulacja była w 14dc,to dlaczego temperatura i tak trochę spadła w 15 dc?A dopiero dziś odbiła?Czy temperatura może działać z opóźnieniem po owulacji?
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
    A może mój organizm po prostu się tylko przymierzał do owulacji,a jednak nic z tego nie było?

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 3 maja 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i jeszcze dodam,bo może jest możliwe,że skoro ewentualnie miałam owulkę w nocy z czwartku na piątek,to czy dlatego mogła być jeszcze niska temperatura przy piątkowym pomiarze,a w sobotę już skok?

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ