X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o pomoc-dziwny spadek temp.po owu?
Odpowiedz

Proszę o pomoc-dziwny spadek temp.po owu?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Brawurka84 Autorytet
  Postów: 279 206

  Wysłany: 3 maja 2014, 13:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę ładnie o zajrzenie do mojego wykresu :-) bo nie wiem czy taka już moja uroda-bo w poprzednim cyklu było tak samo,czy to jest jakiś problem?
  Nie miałam monitoringu,jedynie testy owu(ale dużo mniej czułe),więc pokazały owu.na ostatnią chwilę.I w 13 dc robiłam estradiol i lh:estr. 156 a lh 26.Przewertowałam cały internet i podobno przed owu.trochę spada estradiol,więc i tak za późno go zbadałam,powinnam ze 2-4 dni przed owu.
  Co do objawów w 13dc: szczyt śluzu,ogromna ochota na przytulanki.
  14 dc: malutko śluzu,za to około 18 ogromne kłucie jajników i szyjki macicy i szyjka wtedy ledwo dosięgalna,otwarta najbardziej w porównaniu z następnymi dniami.
  Moje pytania są następujące: bo owulację zaznaczyłam ręcznie,ale nie wiem czy dobrze?Bo rozumiem,że mogła być równie dobrze i w dniu szczytu śluzu i dzień po,tak?W piątek na pewno nie,szyjka już schodziła niżej i zamknięta.Z resztą 15 dc zrobiłam jeszcze raz estradiol i wartość bardzo spadła,tj.wynosił 65.
  Ale skoro owulacja była w 14dc,to dlaczego temperatura i tak trochę spadła w 15 dc?A dopiero dziś odbiła?Czy temperatura może działać z opóźnieniem po owulacji?
  Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
  A może mój organizm po prostu się tylko przymierzał do owulacji,a jednak nic z tego nie było?

  f2w36vgcw27bl5wp.png
  Tymek- mój trzyletni Skarb
  Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
  Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
 • Brawurka84 Autorytet
  Postów: 279 206

  Wysłany: 3 maja 2014, 14:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  aha i jeszcze dodam,bo może jest możliwe,że skoro ewentualnie miałam owulkę w nocy z czwartku na piątek,to czy dlatego mogła być jeszcze niska temperatura przy piątkowym pomiarze,a w sobotę już skok?

  f2w36vgcw27bl5wp.png
  Tymek- mój trzyletni Skarb
  Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
  Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ