X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o pomoc w interpretacj wykresu_nowa
Odpowiedz

Proszę o pomoc w interpretacj wykresu_nowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • k_star Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dopiero zaczęłam mierzyć temperaturę. Staramy się o dzidziusia od 4 cykli. Wszystkie objawy( śluz, temp., test owulacyjny) wskazują na to, że owulacja powinna być 7-8.02., jednak OVU nie wykryło owulacji. Dziś znowu skok temperatury i OVU pokazuje dni płodne. Co to może oznaczać? Czy możliwe, że owulacji nie było? Przesunęła się? Bardzo proszę o pomoc :)

    e463010a8bc88ab4885f9ec62da551b6.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 09:34

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1437 1001

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu jest tylko i aż algorytmem, który ma za zadanie ułatwić obserwacje. Jeśli jednak inne wartości wskazują Ci na owulację innego dnia, nie bierz pod uwagę matematycznych wyliczeń ovu, a weź pod uwagę testy, odczucia swojego organizmu - jeśli jesteś ich pewna oczywiście. Najpewniejszy i tak jest monitoring.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Olee Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwróć uwagę czy odczuwasz ból jamnika po lewej bądź prawej stronie oraz jaki masz sluz. Ja miałam problemy z określeniem sluzu, był głównie wodnista ale pomógł mi olej z wiesiolka i siemię lniane.

  • Crikietka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 lutego 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa, powiedzcie mi czy jest szansa na ciaze? bylam na 4 usg powiedziano mi ze w tym cyklu nic z tego, moja lekarka spojrzala na wykres i powiedziala mi ze owulacja byla w poniedzialek, kazała zacząć brać duphaston, acard, i zastrzyki neoparin (zamiennik clexany) biore jeszcze encorton, i witaminy. Wczoraj zrobilam bete i niestety negatywna, po czym odnalazlam ta stronke wprowadzilam dane i ten wykres pokazal mi ze owulacja prawdopodobnie byla w srode, czy jest jakiś dzień szansy ze jak zrobie jutro bete to wyjdzie? Oto link do wykresu: https://ovufriend.pl/graph/baed682d16a1dd6299fb6591be5c6c9c

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crikietka wrote:
    Dziewczyny jestem tu nowa, powiedzcie mi czy jest szansa na ciaze? bylam na 4 usg powiedziano mi ze w tym cyklu nic z tego, moja lekarka spojrzala na wykres i powiedziala mi ze owulacja byla w poniedzialek, kazała zacząć brać duphaston, acard, i zastrzyki neoparin (zamiennik clexany) biore jeszcze encorton, i witaminy. Wczoraj zrobilam bete i niestety negatywna, po czym odnalazlam ta stronke wprowadzilam dane i ten wykres pokazal mi ze owulacja prawdopodobnie byla w srode, czy jest jakiś dzień szansy ze jak zrobie jutro bete to wyjdzie? Oto link do wykresu: https://ovufriend.pl/graph/baed682d16a1dd6299fb6591be5c6c9c

    Szansa jest. Ale lepiej jeszcze poczekać. Wg tego wykresu jesteś dopiero 9 dni po owulacji. Może być za wcześnie na test

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Crikietka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to w 3majcie kciuki jutro pojade zrobic bete jeszcze raz moze a noż wyjdzie!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ