X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o wyjaśnienie wykresu skok temp
Odpowiedz

proszę o wyjaśnienie wykresu skok temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej patrzę na inne wykresy mam pytanie bo do konca nie rozumiem ovu zaznaczylo mi owulke w czwartek i temp wzrasta raz byla niższa spójrzcie nawet czy teraz jak bedzie wzrastac to oznacza ciążę i czy są szanse patrząc na to ze przez owu dzien kochalam sie i dwa dni po tak bardzo chcemy dziecka po usunieciu pozamacicznej calkiem zaczęłam głupiec ;(

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:50

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź kolejną od ciebie ;)

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:50

    Staraczka23 lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ