X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę pomóżcie mi się jakoś odnaleźć w moim wykresie :)
Odpowiedz

Proszę pomóżcie mi się jakoś odnaleźć w moim wykresie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KochamMisia Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 9 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Was serdecznie. Jakoś nigdy nie pisałam chociaż jestem już na OF chyba ponad rok czasu ale do tej pory tylko Was podczytywałam a OF służył do notowania tempki. W skrócie nie staramy się jeszcze tak na poważnie z mężem ale z racji długich cykli przez ostatni rok biorę luteinę od 16dc. W tym roku się trochę u mnie pozmieniało bo jak straciłam pracę zaprzestałam mierzenia temperatury, później zbił mi się termometr i w sumie od tego miesiąca zaczęłam ponownie mierzyć. Fakt, że byłam już na luteinie jak zaczęłam mierzyć i odniesienia do pierwszej fazy nie mam w tym miesiącu ale do tej pory pow.36,6 zaczynały mi się wyższe temp.
    Tak naprawdę mam problem z wyznaczeniem nowego cyklu bo w tym miesiącu po zakończeniu luteiny nie miałam żadnego krwawienia tylko brązowe plamienia i jeden dzień zwiększonej ilości śluzu o brązowym zabarwieniu. Po rozmowie telefonicznej z moją ginekolog mam brać inofolic i czekać do wizyty, którą mam 13 listopada. Problem w tym, że nie zapytałam jej jak ja mam ten cykl teraz liczyć. Fakt, ze luteiny mam już nie brać ale chciałabym mieć do czegoś odniesienie. Macie jakies pomysły??
    Miłego słonecznego dnia:*

    200409153441.png
    201510287251.png


  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 9 października 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy termometr może mieć nieco przesuniętą skalę, więc starszymi temperaturami się raczej nie sugeruj.
    Luteina mogła Ci nie zakończyć cyklu. Dlatego brak @.
    Ja mam wrażenie że na mnie luteina jakoś niebardzo działa. I też chyba ostatniego cyklu i nie zakończyła. Miałam wprawdzie lekkie krwawienie (za lekkie jak na mnie) i płodność od razu po nim, więc jakoś dziwnie.

    Może zapisuj dalej w tym samym cyklu, aż nie będziesz pewna że się skończył.
    Możesz poprosić gin żeby przepisała Ci dla odmiany duphaston zamiast luteiny.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteine sie bierze 3 dni po owulacji, dalej jezeli masz krwawienia w trakcie brania luteiny byc moze trzeba zmienic na dhupaston i isc na usg zobaczyc co sie dzieje. Ja bym nie czekala do 13 listopada, tylko sprawdzila czy nie ma stanu zapalnego.

  • KochamMisia Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 12 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za podpowiedź. Luteinę biorę już ponad rok zawsze od 16dc przez 10 dni i max na drugi dzień po jej zakończeniu dostawałam okres. Do tej pory się nie staraliśmy o maleństwo więc jakoś mi to wszystko nie przeszkadzało, ale zbliża się wielkimi krokami ten czas więc chyba będę musiała poważnie porozmawiać z moją ginekolog żeby się później bardziej nie denerwować :(

    200409153441.png
    201510287251.png


  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 14 października 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ten spadek temperatury na moim wykresie to może byc implantacja? :-)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 14 października 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola1205 wrote:
    Dziewczyny ten spadek temperatury na moim wykresie to może byc implantacja? :-)
    Wszystko jest możliwe, że to implantacja , teraz niech już tempka odbija do góry i niech tak zostanie Powodzenia :)

    Izaczek
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 14 października 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za dobre słowo :)) Liczę, że to to :) Na @ raczej już by się nie podnosiła prawda?

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Mysia08 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!
    Jestem tutaj od kilkunastu dni.. i bardzo mi się podoba:) postanowiłam podzielić się swoim wykresem w Wami.. na chwilę obecna jestem trochę "zielona" ale popracuje nad tym :) ważne, że zaczynam kontrolować to co się dzieje ze mną :)

    db93b0f7b9eb55cde077756bf597807f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2014, 11:56

    Mysza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ