X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Przesunięta owulacja
Odpowiedz

Przesunięta owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Inulek Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 9 lutego 2022, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres i ocenić, czy mogłam mieć przesuniętą owulację? Brałam w tym cyklu Nimesil i w ulotce czytałam, że może blokować owulację (jest zaznaczony na wykresie). I tak się właśnie zastanawiam, czy mogłam mieć owulację w 17 dc, przed drugim skokiem temperatury? Nie podoba mi się ta temperatura po owu wyznaczonej na 12 dc, zaś skok w 13 dc mógł być spowodowany winem, które piłam dzień wcześniej 😉 i które zafundowało mi teraz taką rozkminę... Niby reszta objawów nie wskazuje na późniejszą owu, ale to dopiero mój drugi cykl z pomiarami i nie bardzo jeszcze się znam. Jest to w ogóle możliwe, biorąc po uwagę całokształt?

  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 9 lutego 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inulek wrote:
    Dziewczyny, czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres i ocenić, czy mogłam mieć przesuniętą owulację? Brałam w tym cyklu Nimesil i w ulotce czytałam, że może blokować owulację (jest zaznaczony na wykresie). I tak się właśnie zastanawiam, czy mogłam mieć owulację w 17 dc, przed drugim skokiem temperatury? Nie podoba mi się ta temperatura po owu wyznaczonej na 12 dc, zaś skok w 13 dc mógł być spowodowany winem, które piłam dzień wcześniej 😉 i które zafundowało mi teraz taką rozkminę... Niby reszta objawów nie wskazuje na późniejszą owu, ale to dopiero mój drugi cykl z pomiarami i nie bardzo jeszcze się znam. Jest to w ogóle możliwe, biorąc po uwagę całokształt?

    Jeśli brać pod uwagę temperaturę to bardziej obstawiałabym owulacje 17 dc 🤔

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Inulek Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 9 lutego 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odzew💚 a jak myślisz, czy reszta objawów może być przy tak późnej owulacji? Mam na myśli śluz i szyjkę? Bo już mi się teraz wszystko pomieszało... Test owu pozytywny zaznaczyłam na zasadzie, że wieczorem był prawie pozytyw i rano też, więc uznałam, że pik musiał być w nocy i później już nie sprawdzałam. No i mam zagwozdkę, bo wczoraj (czyli 12 dpo wg owu z aplikacji a 7 dpo wg tego drugiego skoku temperatury) pojawił mi się cień na teście ciążowym. Jak na 12 dpo to byłoby raczej po ptokach, bo miałam już kilka biochemów i w 12 dpo już kreski były nawet całkiem wyraźne, a nie jakiś cień cienia. Ale gdyby założyć, że owu się przesunęła, to jest szansa🙈😁 i rozkminiam sobie ... 😉😁

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ