X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Przeziebienie a temperatura podczas cyklu
Odpowiedz

Przeziebienie a temperatura podczas cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ostatnio sie troche pochorowałam, boli mnie gardło, mam katar i lekki kaszel, goraczki raczej nie mam. No może malutka.
    Cały czas mierze temperature i ja ignoruje, bo domyslam sie taka infekcja moze sporo namieszac i zaburzyc wykres, bo temperatura ciała jest "sfałszowana" przez przebienie i to akurat przed owulacja i teraz nie mam pojecia kiedy była i do kiedy mam dawac opcje " ignoruj temperature" Nie wiecie jak bardzo takie przeziebienie moze podwyzszyc temp? czy to nie ma wiele do rzeczy?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do owulacji to nie sugeruj się temperaturą, bardziej śluzem i szyjką. Podczas choroby temperatura bardzo może sfałszować wykres.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mi to tak namieszala ze przesunela mi owulacje i zamiast @ mialam owulacje;/ wszystko sie poprzesuwalo;)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka13 wrote:
    Co do owulacji to nie sugeruj się temperaturą, bardziej śluzem i szyjką. Podczas choroby temperatura bardzo może sfałszować wykres.

    Niby tak, ale u mnie zawsze bylo tak ze sie zgrywało wszystko: temperatura, sluz i szyjka sugerowało owulacje. Teraz dlatego "martwie sie" ta temperatura

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc obserwuj śluz i szyjkę, jeśli przeziębienie przesunie owulacje to temperatura także później wzrośnie, a teraz może być wysoka a nie mieć nic wspólnego z owulacją.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu, też jestem przeziębiona :( i ignoruję temperatury, tym bardziej, że dziś musiałam użyć innego termometru. I ovulacji wcale nie mam wyznaczonej więc chyba całkiem na straty ten cykl pójdzie

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka13 wrote:
    więc obserwuj śluz i szyjkę, jeśli przeziębienie przesunie owulacje to temperatura także później wzrośnie, a teraz może być wysoka a nie mieć nic wspólnego z owulacją.

    śluz i szyjka- wskazują na to ze owulacja juz była. Tylko ta temperatura wszystko zaburza

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ