X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Przeziębienie u męża a dni płodne, starać się?
Odpowiedz

Przeziębienie u męża a dni płodne, starać się?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dylemat😔, mąż ma zatkany nos, trochę się smarcze i trochę boli go gardło, jakieś lekkie przeziębienie. Bierze leki typu nurofen zatoki, gardimax spray czy otrivin do nosa. Jak to jest? Musimy przełożyć starania na kolejny cykl? Poczytałam gdzieś podobne pytania to w odpowiedziach było, że mężczyźni po chorobie muszą odczekać nawet 3 miesiące, jejku, nie wiem co robić🥺, a mamy dni płodne, owu zapowiada się na srodę.

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zdruzgotana, tak wierzyłam w ten cykl, 12 maja mam urodziny i tego dnia wypada 🐵, miałam nadzieję na prezent...

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak teraz wypije leki to sperma z tych leków dopiero za 2 miesiące będzie
    Starać się smialo

    Księżna lubi tę wiadomość

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak to? Po aż tak długim czasie w spermie?To stąd te 3 miesiące stopowania u mezczyzn.

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam wypowiedź lekarza z kliniki niepłodności, mówi, że poczęcie w czasie niewielkiej choroby mężczyzny nie powinno być zagrożeniem, ale to tylko jedna taka teza. Niby wydaje się to logiczne, ze jak jest się chorym to chyba trzeba przełożyć, ale już sama nie wiem.

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 24 kwietnia 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plenniki produkują się co 2 miesiące

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 24 kwietnia 2022, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna spermatogeneza trwa 72 dni dlatego tez badania lekarze z klinik niepłodności zalecają robić po upływie 3 Msc.

    Ale przeziębienie nie jesT przeciwwskazaniem do sexu. W zeszłym cyklu mój mąż się rozchorował zaraził mnie ale w czasie owulacji czuliśmy się już lepiej na tyle ze ochota na sex była wiec działaliśmy.

    Ps moja koleżanka z mężem miała covida razem z mężem i w tym czasie owulacje a ze czuli się na tyle dobrze, ze i siły mieli to teraz maja 16 tydz ciąży 🤭 po 9 cyklach w zdrowiu haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2022, 17:07

    Księżna lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra dziewczyny to działam z mężem 😆

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1247 2350

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko mąż się czuję na siłach to działajcie 😄 przynajmniej ja bym tak zrobiła 😄

    Księżna lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ