X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pytanie odnośnie mierzenia temperatury
Odpowiedz

Pytanie odnośnie mierzenia temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:50

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:50

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Mircia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Wraz z mezem rozpoczelismy starania o dzidziusia, niestety wczesniej nie wiedzialam o istnieniu ovufriend, dlatego tez dopiero od 5 dni zaznaczam tempke (o 7 rano). Jestem w 20 dc. Mam spadek tempki wyglada to tak:
    16dc - 36,8 st
    17dc - 36,2 st
    18 dc - 36,2 st
    19 dc - 36,2 st
    20dc - 36,4st
    Od paru dni czuje sie mega zmeczona i mam bardzo wrazliwe sutki, ale poza tym czuje sie normalnie.
    O co moze chodzic? Czy w ogole doszlo do owulacji jesli mam zanizona temp? Dodam ze moj cykl trwa 28 dni
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 13:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quasha to jest mój drugi miesiąc z ovufriend, a pierwszy, gdy mierze temp w ustach codziennie o 6:30. Problem mam taki, że w nocy wstaje do dzieci i praktycznie non stop śpię z otwartą buzią. Moja temp waha się 35,8-36,1. Kupiłam nowy termometr i dalej tak samo. Już sama nie wiem co o tym myśleć

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 13 września 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za przedmówcą, a jeszcze dodam że termometr musi być dokładniejszy (2 miejsca po przecinku).

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Ksiula89 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 28 października 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co w sytuacji gdy do tej pory zawsze mierzyłam temperaturę o 6.00 rano. Niestety trzy razy w tygodniu muszę wstać o 4.00. Jaka jest wtedy wiarygodność? Jak rozwiązać ten problem? W końcu to inna godzina. Jakieś pomysły, wskazówki?

    262c7b46fd95df5821e196c82785d605.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ