X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Rodzaje śluzu szyjkowego
Odpowiedz

Rodzaje śluzu szyjkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    Mam problem z wyborem sluzu. Jestem 9 dpo i od dwoch dni mam uczucie wilgotnosci, sluz jest bardzo wodnisty ale bialawy. Nie jest to konsystencja kremu i nie wiem ktory wybrac.
    wodnisty wg ovufriend jest tym juz zaliczanym do plodnego i jest przezroczysty z kolei kremowy przypomina balsam.
    Nie wiem ktory odnotowac w takim przypadku. W zeszlym miesiacu tez tak mialam po owulacji i zaznaczalam wilgotno ale postawnowilam spytac.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka i śluz to duży problem. Jeśli już jakiś czas oberwujesz śluz i stwierdzasz , że zazwyczaj masz bardziej gęsty biały śluz a teraz się rozrzedził to wybierz wodnisty. Ważne żeby nie przegapić właściwego momentu, dlatego lekarz zazwyczaj mówi żeby serduszkować co 2 dni , bo plemniczów się nazbiera a są w stanie poczekać na jajko ;) co do śluzu to gdzieś czytałam ze w przypadku wątpliwości zawsze powinnaś wybierać opcję bardziej płodną , nie pytaj mnie dlaczego bo tego akurat nie wyjaśnili.

    aNiLewe lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 5 września 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj mam śluz rozciągliwy ale brązowy,sama już nie wiem. Wczoraj robiłam test owulacyjny i wydawało mi się że był dodatni. Dzisiaj robiłam znowu i druga kreska wyszła dużo słabsza niz wczoraj, ale temperatura praktycznie sie nie zmienia ???

    O co chodzi ??? moze wy mi powiecie ??

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 6 września 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czasie okołoowulacyjnym czasami zdarzają się plamienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2013, 09:27

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ