X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów rozciagliwy sluz w 7 dc
Odpowiedz

rozciagliwy sluz w 7 dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Zwykła woda chodzi o nawodnienie organizmu. Tylko woda, wiesiołek itp. pomaga jeżeli brak śluzu nie jest spowodowany np. zaburzeniami hormonalnymi.

    to ok ja pije staropoloanke srednionasycona bylo fajnie dwa dni sluz na papierze teraz nie mam jedynie w srodku widze czuje ze jst go duzo

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsza jest woda, ktora ma ph 6,0-6,2

    zabcia 41 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    czy ktos moze mi odpowiedziec moze mial podobna sytuacje???a moze to poprostu oznaka ze zaczynaja mi sie dni plodne mam nieregularne cykle najkrotszy 29 a ten poprzedni byl 38 i ciekawi mnie czy ktos cos wie albo mial podobna sytuacje ????


    cześc ja tak mam od kilkunastu miesiecy tak 7-9 dc rozciagliwy ładny płodny sluz a potem w okresie owulacyjnym go nie ma albo duzo mniej. Sprawdzałam na monitoringu i owu mam ok 16-17 dc czasm w 13 nie doszłam powodu dlaczego tak sie dzieje

    weronika86 lubi tę wiadomość

    eweline
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweline wrote:
    cześc ja tak mam od kilkunastu miesiecy tak 7-9 dc rozciagliwy ładny płodny sluz a potem w okresie owulacyjnym go nie ma albo duzo mniej. Sprawdzałam na monitoringu i owu mam ok 16-17 dc czasm w 13 nie doszłam powodu dlaczego tak sie dzieje
    aha a starasz sie o dzidziusia jak tak to ile????a bylas z tym u lekarza skoro mowisz o monitoringu cos mowil na to ????

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweline wrote:
    cześc ja tak mam od kilkunastu miesiecy tak 7-9 dc rozciagliwy ładny płodny sluz a potem w okresie owulacyjnym go nie ma albo duzo mniej. Sprawdzałam na monitoringu i owu mam ok 16-17 dc czasm w 13 nie doszłam powodu dlaczego tak sie dzieje
    W ilu cyklach zaobserwowałaś całkowity brak śluzu płodnego? Fakt, że jest go dużo mniej nie jest jeszcze (moim zdaniem, ale mogę się mylić) niepokojący (w cyklu, w którym zaszłam miałam ledwie zauważalnego glutka i sama do pozytywnego testu nie byłam pewna czy dobrze oznaczyłam) - nie ilość się liczy, a jakość. Czy brałaś coś w ostatnim czasie na poprawę śluzu?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 11 marca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweline wrote:
    cześc ja tak mam od kilkunastu miesiecy tak 7-9 dc rozciagliwy ładny płodny sluz a potem w okresie owulacyjnym go nie ma albo duzo mniej. Sprawdzałam na monitoringu i owu mam ok 16-17 dc czasm w 13 nie doszłam powodu dlaczego tak sie dzieje

    eweline a probujesz pic bardzo duzo wody z cytryna ( swieza) od samej miesiaczki? zauwazylam u siebie taka zaleznosc dziwna, ze jesli pije duzo wody w czasie miesiaczki z cytryna lub z octem jablkowym ( on najlpeij poprawil mi sluz, rowniez poprawia ph sluzu) to miesiaczki byly mniej bolesne, troszke obfitsze. Jak kontynuowalam piecie wody to schudlam a mam nadwage, przestalo zatrzymywac mi wode w organizmie i sluz sie naprawde poprawil.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ