X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Różnica temperatury w nocy a w dzień...
Odpowiedz

Różnica temperatury w nocy a w dzień...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie do Was.. Robiłam sobie test ciążowy.. Wyszła mi druga kreska, blada.. Mierzę codziennie temperaturę o 7.00 rano i mam 37 od owulacji.. Dziś jest 18 dzień od owulacji i temperatura się utrzymuje.. Wczoraj i dziś w nocy zmierzyłam sobie temperaturę o 2 w nocy i była 36,8.. Zastanawiam się, czy coś złego się ze mną dzieje, czy to normalne.. Dodam, że moja kreskowa temperatura wynosi 36,8. Do lekarza idę dopiero w piątek.. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku.. Bardzo proszę o wasze opinie... :/

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nadia1902 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ludzi dzienne wahania temperatur obserwuje się w zależności od faz spoczynku i aktywności. Najniższą temperaturę obserwuje się między godziną 23 a 3, zaś najwyższą między 10 a 18.
    Takze u Ciebie jest jak najbardziej prawidłowa, o 2 była 36,8 a potem do rana zdążyła wzrostnąć do 37.

    Nadia
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha.. Czyli jest szansa, że wszystko jest dobrze?? Bardzo się boję... :(

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :) trzymam kciuki! :)

  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję.. Dziękuję za wsparcie.. :)

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Madzia:) daj znać po wizycie...

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, po cichu gratuluje i trzymam kciuki :) U mnie tez byla drucha kreska bladzioch. Balam sie uwierzyc, ze jestem w ciazy, a tu juz 3 miesiac :)

  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.. Byłam dziś u lekarza.. Wczoraj robiłam HCG wynik 33,4 Dziś też zrobiłam Wynik 20...:( Byłam u lekarza 5 tydzień ciąży.. Niestety poronienie samoistne.. :( :( Mojej fasolki już nie ma...:( Będziemy wywoływać okres...:( :(

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia32323 wrote:
    Witam.. Byłam dziś u lekarza.. Wczoraj robiłam HCG wynik 33,4 Dziś też zrobiłam Wynik 20...:( Byłam u lekarza 5 tydzień ciąży.. Niestety poronienie samoistne.. :( :( Mojej fasolki już nie ma...:( Będziemy wywoływać okres...:( :(

    Przykro mi madzia!!! wiem co czujesz ja w tamtym roku w lutym poroniłam!!! Uda się wkońcu zobaczysz!!!

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi. Zycze powodzenia w dalszych staraniach. Glowa do gory, bedzie dobrze.

  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam. Wypłakałam już chyba wszystkie łzy.. Na szczęście mam Kochanego męża na którego zawsze mogę liczyć

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ