X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów różnice w tempkach
Odpowiedz

różnice w tempkach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mała Mia Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 24 października 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie. Jak bardzo może różnić się temperatura w ciągu doby? U mnie srednia temperatura mierzona rano to 36,0-36,3 a po owulacji 36,5, dziś rekord bo 36,6, a wieczorem mam 37,1- 37,3, to normalne? Oczywiście staram się o dzidzię, w tym miesiącu z monitoringiem, więc nie czekam na @.

    0c8546aa7c8f8a0abcdcc80d89c4650a.png
  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 24 października 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja też tak mam, wieczorem temp oscyluje koło 37 stopni a rano bliżej 36,5

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mierzymy tempertaury w ciagu dnia bo to nic nie daje : wiadomo ze rano po spaniu ma sie nizsza a na wieczor i w ciagu dnia w gore idzie :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mia wrote:
    Witam, mam pytanie. Jak bardzo może różnić się temperatura w ciągu doby? U mnie srednia temperatura mierzona rano to 36,0-36,3 a po owulacji 36,5, dziś rekord bo 36,6, a wieczorem mam 37,1- 37,3, to normalne? Oczywiście staram się o dzidzię, w tym miesiącu z monitoringiem, więc nie czekam na @.

    Mała Mia zbadaj tarczycę, tak niskie temperatury wskazują często na niedoczynność.

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 24 października 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie różnice są zupełnie normalne. W ciągu dnia robisz wiele rzeczy, jesteś w ciągłym ruchu, ciało pracuje, układ krwionośny także i temperatura rośnie. Ja np. jestem nisko ciśnieniowcem, więc za dnia mam koło 36.6/7, a rano to i 35.6 jest u mnie normą ;)

    48f411ed51.png
  • Mała Mia Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 24 października 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike ja też niskociśnieniowiec, z reguły 90/60lub 80/50, tylko w ciąży miałam 120/80 :) a jak myślicie jest jakas szansa na fasolkę jak temperatura najwyższa to 36,6?

    0c8546aa7c8f8a0abcdcc80d89c4650a.png
  • azja1990 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 24 października 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest powiedziane, że w ciąży musi być np 37st :) Po prostu temperatura musi się utrzymywać na poziomie twoich wyższych :)
    Ja z rana w pierwszej fazie cyklu mam okolo 36.3-36.5 więc też nie za wysoką, a z tarczycą wszystko ok. A i ciśnienie mam dobre. Za to w drugiej fazie przeważnie moja temperatura rano kręci się około 36,8 a około 3-5 dni przed @ dobija nawet do 37,1.

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 2 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi czy temperatura w poszvzegolnych cyklach moze sie roznic? Np zazwyczaj temp 36,6 byla juz u mnie z tych wyzszych. Przed skokiem najwyzsza z nizszych 36,4. Czy w nadtepnym cyklu moze sie to przesunac? Np ze wyzsza temperatura bedzie juz 36,5? Prosze pomozcie bo juz glupieje na calego :-)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 3 listopada 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze jest, że występuje faza niższych i wyższych temperatur i nie ma co się wygłupiać i porównywać temperatury w poszczególnych cyklach przecież dla staraczki najważniejsza jest owulacja a tempka z poprzednich cykli nie ma nic wspólnego z jajeczkowaniem w "tym" cyklu. Lepiej zwrócić uwagę na istotne wskaźniki płodności np. jakość śluzu.
    No i przede wszystkim mierzyć jednym termometrem, bo nie ma termometrów o takiej samej czułości...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 3 listopada 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też mam pytanie. Jestem około 1 dnia przed @. Niestety nie dałam rady dzisiaj rano zmierzyć temperatury. Więc nie wiem czy był spadek czy nie. Wczoraj był, ale niewielki. Przed chwilą z ciekawości zmierzyłam i mam 37.3. No i się zastanawiam czy jest jakaś szansa... Wiem, nie powinnam kombinować, bo taka wieczorna temperatura nijak się ma do tych porannych... Ale może jednak? Najgorsze to czekanie i niepewność

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 3 listopada 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama sobie odpowiedziałaś "wieczorna nijak się ma do tych porannych" więc nie kombinuj co ma być to będzie...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ