X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Siemię lniane można przyjmować cały cykl?
Odpowiedz

Siemię lniane można przyjmować cały cykl?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Olejek z nasion wiesiołka należy odstawić w dniu owulacji. A siemię lniane mogę pić dalej?

    Olejek naprawdę działa, biorę kapsułki od kilku dni, a już są efekty :)

    Irmina
  • kuki123 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to siemię można pić cały cykl :-). Też zaczęłam w tym cyklu pić olej z wiesiołka. Zdecydowanie działa, śluzu jest więcej.

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Więc będę piła siemię do końca cyklu. Może w końcu się uda po 5 miesiącach starania :)

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ