X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Silne skurcze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta!
    Opiszę swój bolesny problem.
    Jestem 6 dni po owulacji (był piękny śluz, a teraz temp w pochwie 36,8*, gdzie przed mam 36,3*).
    Wczoraj i dziś w nocy obudziły mnie typowe skurcze miesiączkowe, ale to nic....wczoraj i dziś po wstaniu z łóżka mam tak mocne bóle, że siadam na podłodze i zaciskam zęby, ze łzami w oczach - aż mnie mdli od bólu.
    Nie kłuje, tylko skurcz całej macicy. Ataki przechodzą po ok 20 minutach samoczynnie, lecz z potem na czole. Wczoraj popołudniu położyłam się na godzinkę, wstałam i znowu silny atak.
    Śluz mam biały na dzień dzisiejszy, żadnych plamień.
    W dzień pracuje, jakoś specjalnie się nie oszczędzam i nic mi nie jest, raz po raz zakłuje raz lewy raz prawy jajnik i tyle.
    Nie słyszałam i nie czytałam o bólach po wstaniu z łóżka heh.
    A i te ataki pojawiają się po 5 minutach, a nie od razu przy wstawaniu.
    Temperatura ciała w normie 36,5*.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 14:08

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to złogi w jelitach często dają takie dolegliwości i dużo kobiet bierze je za ból macicy lub jajników.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Z tego co wiem to złogi w jelitach często dają takie dolegliwości i dużo kobiet bierze je za ból macicy lub jajników.


    Ślicznie dziękuję za chęć wypowiedzi!
    Jednak to były 101% bóle takie, jak menstruacyjne, a nie żadne jelita.
    Mam dość silne bóle, gdy mam miesiączkę no i te były takie same.
    Trwały 3 dni po wstaniu z łóżka i minęły samoczynnie.
    Temp dziś 37,2, a planowana miesiączka 2-3 marzec.

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ