X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury podczas @ i zaraz po niej
Odpowiedz

Skok temperatury podczas @ i zaraz po niej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłupiałam. Jestem osobą z niską temperaturą. Normalna temperatura mojego ciała to 36,5. Dzisiaj zmierzyłam i też taka była, za to mocno zdziwił mnie mega skok tempki tuz po @. Zazwyczaj moje temperatury na wykresach mieszczą się w granicach 36,3-36,5 a dzisiaj 36,9 :o Co o tym myślicie? Czym to może być spowodowane?

    Dodam ze jestem trochę przeziębiona, mam zaflukany nos i dzisiaj mnie trochę głowa boli. Ale zaznaczam temperatura ciała którą sprawdzam co jakis czas jest w granicach 36,5

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem, czy to soja tak zadziałała że taki skok? czy może ja nie odczuwam tego przeziębienia aż tak?

    szukałam podobnych wykresów ale nie znalazłam

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może dzisiejszej nocy Twój organizm podniósł temperaturę ciała by zwalczyć wirusa - niekoniecznie musiałaś to jakoś bardziej odczuć. Nie ma w tym nic niepokojącego. Ważne, żeby do owulacji przeziębienie sobie poszło precz i nie zafałszowało spadku temperatury przed owulką.

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ