X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

śluz

Oceń ten wątek:
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Chciałam dopytać jak z tą obserwacja śluzu - od dwóch miewam płodny, przezroczysty i rozciagliwy ale tylko rano i wieczorem. W ciągu dnia to albo taki nijaki, nirozciagliwy albo jakby go nie było choć uczucie wilgotności mam cały czas. Nie wiem jak to interpretować

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czym mozna rozrzedzic sluz, zeby był bardziej wodnisty, nie przypoinał takiego jak by gluta? Świta mi w glowie, ze syropem Gujazyl.., a czymś innym równiez mozna tzn. innym syropem wykrztusnym? Wie ktos cos na ten temat?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak syrop wykrztusny rozrzedza ja pije tez siemie lniane juz od kilku miesiecy i po pierwszym miesiacu stosowania roznica u mnie byla ogromna

    <3
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robitussin tez jesli chodzi o syrop i jeszcze jeden ale nie pamietam nazwy do tego olej z wiesiolka na poprawe sluzu

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Jestem na razie bardzo początkująca w wykresach, interpretacji itp, tzn jestem w trakcie 2 cyklu po odstawieniu pigułek anty.
    Mam pytanie. Jak na razie nie zauważyłam u siebie śluzu super płodnego rozciągliwego. Czy to jest normalne? W poprzednim cyklu zdarzył mi się wodnisty, ale w tym już nie.
    W ogóle mam problemy z interpretacją śluzu. Wydaje mi się, że wszystkie są podobne.

    Z góry dzięki za podpowiedź.

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie. Zauważyłam że mam śluz wodnisty, przeźroczysty. Próbowałam go rozciągnąć i nici z tego ani drgnie. Taka woda ... dziwne uczucie w majteczkach i w sumie zawsze taki miałam..... czy to dobrze czy źle i czy jest pznaką dni płodnych czy nie :D

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od kiedy urodzilam dziecko mialam problemy ze sluzem ,tego plodnego nie bylo (jak mi sie zdawalo wogole)byl lekko rozrzedzony ale nie rozciagliwy i to co moge wam polecic dziewczyny to kapsulki z wiesiolka i siemie lniane do picia u mnie po pierwszym cyklu widzialam ogromna roznice i teraz nie da sie tego sluzu przeoczyc ;)

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze do was pytanie - chyba głupie. Nie bardzo potrafię odróżnić poszczególne rodzaje śluzu. Tzn nie do końca jestem pewna swoich odczuć: czy sucho czy wilgotno czy mokro. teraz wydaje mi się, że jest lekko wilgotno chociaż bielizny nie brudzę. Nie weim kiedy jest naprawde mokro? Jak muszę zmieniać wkładki hig.? Przyznam, że brakt śluzu super plodnego utrudnia życie.

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki,

    Mam do Was pytanko: Pomózcie zinterpretowac mi rodzaj sluzu. <Sorry za takie foto> Tutaj link = = => http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09b0b9fa14a43c28.html

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • kasikap Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja taki miałam pod koniec cyklu i na początku ciąży :)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikap, to jak by go okreslila? Lepko- rosciagliwy, malo rosciagliwy i troszke lepki,a moze wodnisty

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Kasikap, to jak by go okreslila? Lepko- rosciagliwy, malo rosciagliwy i troszke lepki,a moze wodnisty
    No czy był rozciągliwy to sama musisz stwierdzić... bo tylko Ty wiesz czy sie rozciągał :) Wydaje mi sie że jest biały...
    Mało rozciągliwy to taki co rozciąga sie do 0,5 cm.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanesso,

    W skrucie moge opisac go tak: przezroczysty, lekko sie rozciaga, ale nie za duzo i jest lepki. Od kilku dni juz mam taki. Moze powinam go czyms rozrzedzic np. Jakims syropem wykrztusnym. Biore rowniez wiesiolka, tran zarzywam i pije ocet jablkowy, ale konsystecja nie chce sie poprawic. W poprzednim cyklu tez tak bylo.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już głupieje z tym śluzem, od 9 dni wygląda na płodny, co najmniej 6 jest przezroczysty i rozciagliwy. Wczoraj przez cały dzień był kremowaty, ale na wieczór znowu ideał. No i cały czas uczucie wilgotności - niby nie ma na co narzekać ale jak tu przewidywać cokolwiek na podstawie zmian skoro nic się nie zmieniło :(

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu @ powinna przyjsc dzis lub jutro ostatnie 3 dni susza a dzis kremowy i rozciagliwy .podczas dni plodnych od kiedy zaczel stosowac wiesiolek i siemie lniane nie mam problemow z jego obserwacja ale wczesniej nigdy nie widzialam rozciagliwego od porodu zawsze byl kremowy a wiesiolek uczynil cuda :)

    <3
  • Misia123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem tutaj nowa, czekam na @już dość długo, od kilku dni mam rozciągliwy i przejrzysty śluz - z tego co czytałam płodny ale poza tym zauważyłam, że majtki mam całe mokre jakby od wody.... zastanawiam się co to jest

    Misia123
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, proszę o radę :-) to mój 19dc i obserwując szyjke, mam wrażenie ze jest tak nisko jakby miała mi za moment wyjść. Dodam że jest twarda i niska. I mam bardzo dużo śluzu wodnisto-kremowego.Czy to coś niepokojącego? Z góry dzięki za poradę :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • natalia26 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko i jestem nowa jak można okreslic sluz podczas miesiączki?

    nati_Serrano 26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 13:04

    gigsa lubi tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 18 lipca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona możesz mi powiedzieć jak jest z tym olejem z wiesiołka. Chcę zacząć brać go w kolejnym cyklu. Czyli mam brać od pierwszego dnia cyklu do momentu wystąpienia śluzu płodnego?

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ