X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

śluz

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mnie już od dłuższego czasu męczy totalny brak śluzu. Zaczęłam baczniej się temu przyglądać od trzech cykli. Wcześniej nie miałam takich problemów, a teraz praktycznie mam non stop sucho, bez względu na godzinę czy dzień cyklu. Byłam u ginekologa i wszystko jest ok - usg jajników super, cytologia - idealna, morfologia w normie. Byłam wczoraj po wyniki tarczycy. Okazało się, że mam TSH równe 6 do tego niejednorodną tarczyce. Czy to może być ze sobą powiązane? Czy w ogóle jest szansa na ciążę? - staramy się już pół roku i nic :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87- tsh masz bardzo wysokie, koniecznie do endo na zbicie tego wyniku.
    Co do śluzu to nie wiem czy to ma powiązanie, ale może łykaj olej z wiesiołka i ruszy produkcja :)

    A ja mam pytanie- biorę wiesiołek 2 cykl. Miałam już dni płodne, sprawdzone testami owu. Szyjka już stwardniała, więc jestem po owulacji (jeśli w ogóle była).
    Wczoraj w ciągu dnia miałam dużo śluzu kremowego, a wieczorem miałam taki śluz rozciągliwy znowu, szyjka wysoko, ale chyba zamknięta.
    Czy możliwe, że wiesiołek mimo, że go nie biorę od owulacji to działa dalej i mnie tak zalewa? No i skąd ten płodny śluz. Zrobię dziś test owu może. Temperatura z rana 36,93.

    Miała któraś śluz płodny już po owulacji?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ