X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

śluz

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mnie już od dłuższego czasu męczy totalny brak śluzu. Zaczęłam baczniej się temu przyglądać od trzech cykli. Wcześniej nie miałam takich problemów, a teraz praktycznie mam non stop sucho, bez względu na godzinę czy dzień cyklu. Byłam u ginekologa i wszystko jest ok - usg jajników super, cytologia - idealna, morfologia w normie. Byłam wczoraj po wyniki tarczycy. Okazało się, że mam TSH równe 6 do tego niejednorodną tarczyce. Czy to może być ze sobą powiązane? Czy w ogóle jest szansa na ciążę? - staramy się już pół roku i nic :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87- tsh masz bardzo wysokie, koniecznie do endo na zbicie tego wyniku.
    Co do śluzu to nie wiem czy to ma powiązanie, ale może łykaj olej z wiesiołka i ruszy produkcja :)

    A ja mam pytanie- biorę wiesiołek 2 cykl. Miałam już dni płodne, sprawdzone testami owu. Szyjka już stwardniała, więc jestem po owulacji (jeśli w ogóle była).
    Wczoraj w ciągu dnia miałam dużo śluzu kremowego, a wieczorem miałam taki śluz rozciągliwy znowu, szyjka wysoko, ale chyba zamknięta.
    Czy możliwe, że wiesiołek mimo, że go nie biorę od owulacji to działa dalej i mnie tak zalewa? No i skąd ten płodny śluz. Zrobię dziś test owu może. Temperatura z rana 36,93.

    Miała któraś śluz płodny już po owulacji?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ