X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

śluz

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 lipca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Nona możesz mi powiedzieć jak jest z tym olejem z wiesiołka. Chcę zacząć brać go w kolejnym cyklu. Czyli mam brać od pierwszego dnia cyklu do momentu wystąpienia śluzu płodnego?
    Wiesiołek bierze sie od pierwszego dnia do mniej więcej owulacji czyli do dnia z 3-4 wyższą temp.
    Mnie lekarz zlecił do 2 dni po szczycie śluzu czyli mniej więcej na jedno wychodzi w stosunku do temp.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Hej Kobitki,

    Mam do Was pytanko: Pomózcie zinterpretowac mi rodzaj sluzu. <Sorry za takie foto> Tutaj link = = => http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09b0b9fa14a43c28.html

    Tu jest pokazany taki śluz i babeczka mówi, że nie jest płodny.

    https://www.youtube.com/watch?v=G23OWzrN0zQ

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 18 lipca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa bardzo Ci dziękuję za odpowiedź

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie a czy taki śluz wodnisty i przezroczysty jest płodny ? innego u siebie nie zauważyłam,tylko własnie w środku mam dużo śluzu i cały cykl mam wilgotno czy to dobrze ?

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) dziewczyny powiedzccie mi bo juz sama nie wiem, wczoraj miałam duzo rozciagliwego sluzu, dzisiaj w środku jest go taka średnia ilośc i bardziej wodnisty z kilkoma niteczkami rozciagliwego, czy zaznaczyć na wykresie wodnisty czy rozciagliwy ?:)

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:34

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ci Ewelinkie:) właśnie tak myślałam, ale z drugiej strony zastanawiałam sie czy jak jest go aż tak mało to czy to ma sens:) ale w takim razie juz wiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sorki,że ponawiam pytanie ale czy mógłby ktoś odp ?byłabym z góry wdzięczna dziękuje

  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 30 lipca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell tak. Przezroczysty i wodnisty to plodny. Zaznacz na wykresie wodnisty

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .
    Mam mały problem z ogarnięciem śluzu ...
    Wczoraj miałam 11 dzień cyklu i śluz rano i w południe był rozciągliwy bardzo jakbym gume posklejaną rozciągała miedzy palcami ( sorka za porównanie :-p ) a wieczorem późnym z ciekawosci sprawdziłam i był on prawie wgle nie rozciągliwy i bardziej taki kremowy ... nie wiem co o tym myśleć , liczę na pomoc z Waszej strony .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej dziewczyny .
    Mam mały problem z ogarnięciem śluzu ...
    Wczoraj miałam 11 dzień cyklu i śluz rano i w południe był rozciągliwy bardzo jakbym gume posklejaną rozciągała miedzy palcami ( sorka za porównanie :-p ) a wieczorem późnym z ciekawosci sprawdziłam i był on prawie wgle nie rozciągliwy i bardziej taki kremowy ... nie wiem co o tym myśleć , liczę na pomoc z Waszej strony .

    Zaznaczasz zawsze śluz najlepszej jakości danego dnia, czyli jeśli miałaś dzisiaj rozciągliwy to tak wpisz w wykres.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jaki to jest śluz wodnisty, ale biały? Rano się budzę i czuje mokro, a w ciągu dnia robi się duuuuuuużo wodnistego białego jak balsam lub coś takiego :) W tamtym cyklu przez cały cykl miałam właśnie taki śluz, ale sądząc po wykresie i testach owu był to cykl bezowulacyjny.

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam taki śluz wodnisty biały i według mnie on był niepłodny, bo ten wodnisty miałam potem kilka dni i on był przezroczysty jak woda.

    zem3wn15az3szllg.png
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja np. mam taki przezroczysty z rana, ostatnio jak wstałam (przepraszam za dosłowność) spiąc bez majtek to aż kapnęło wodą na podłogę :) A już później z powrotem był biały... Bo owulki u mnie chyba jeszcze nie było prawda?

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że owulka dopiero u Ciebie nadchodzi :) hmm to nie wiem mój śluz nie zmieniał się tak szybko.

    zem3wn15az3szllg.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mam podobny problem teraz.. Po okresie nie miałam żadnego śluzu było totalnie sucho, może delikatnie jedna malutka kropeczka przez cały dzień..Odkąd zaczeły sie dni płodne, mój śluz jest właśnie taki wodnisty! Pierwsze dwa dni był taki przezroczysto biały i było go sporo..wczoraj prawie nic.. a dzisiaj (4 dzień odkąd go zauważyłam) Znowu jest, a do tego pobolewa mnie delikatnie podbrzusze. Nie wiem jak interpretować ten śluz, zwłaszcza jak czytam fora i dziewczyny piszą o rozciągliwych śluzach płodnych, mój może na 3mm się rozciągnie.No i jest przezroczysto biały.Serduszkowaliśmy wieczór przed zaobserwowaniem tego śluzu. Ciężko jest mi określić kiedy dokładnie mam dni płodne, bo cykle mam nieregularne, a poprzedni cykl stosowałam duphaston.Aktualnie jest to mój 20 dzień cyklu.

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:55

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • olinka Autorytet
    Postów: 341 843

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może komuś sie przyda

    http://apt.republika.pl/Tajemnica1.html

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to mozliwe zebym miala sluz wodnisty, ktory sie nie rozciaga ?
    Jest przezroczysto bialy, z wyraznym wrazeniem wilgoci, bardzo rzadki i jak chodzilam to mi sie tak 3 razy "ulalo" jakbym w spodnie popuscila albo okresu dostala. Nie wiem moze ja zle interpretuje ten sluz ? Nie rozciaga sie praktycznie po 4-5mm sie rozrywa jesli jest w wiekszej ilosci... Czy taki sluz tez jest plodny czy to po prostu rzadki sluz kremowy ???

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym określiła go jako wodnisty, czyli też płodny, ale nie tak płodny jak rozciągliwy ;)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ