X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Śluz a miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HelaHela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 29 października 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jestem pierwszy raz na ovu i tak przeglądam sobie wykresy. I dziwi mnie fakt, że dziewczyny zaznaczają śluz podczas miesiączki... Jak to możliwe? Przecież podczas miesiączki jest krwawienie - gdzie one widzą tam śluz? :D Żyję na tym świecie trochę, ale no pierwszy raz na coś takiego natrafiłam i mnie to zaciekawiło :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 08:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np zaznaczam śluz w pierwszym dniu miesiączki, jeśli go zaobserwuję a okres zaczyna się dopiero wieczorem.

    być może niektóre osoby mają tak wcześnie owulację, że wypada ona jeszcze w trakcie okresu i jednocześnie mogą zaobserwować jakiś śluz?

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 29 października 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam widoczny śluz przez cały cykl, i w trakcie miesiączki też jest widoczny, lepki i wyraźnie różni się od krwi, dlatego pewnie dziewczyny zaznaczają, bo mają podobnie. Krwi jest coraz mniej a śluz jak był tak jest. U mnie jest to tylko różnica w jego jakości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 09:41

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • HelaHela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 29 października 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi :) To mi nieco rozjaśniło :)

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 października 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy słabych @ czasem więcej jest śluzu niż krwawienia. Pod koniec @ też już śluz można zauważyć :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ