X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

sluz jak rozpoznać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraż z was jest w stanie wyjaśnic mi jak rozpoznać śluz lepki i ew. brak sluzu? Kremowy wiem jak wygląda jest lekko białawy, konsystemcja jak balsam i mokry. Ale lepki??? A jak mam po sprawdzeniu wilgotne lekko palce ale nic na nich nie ma? to co to jest?

  • juzniedlugo Nowa
    Postów: 3 6

    Wysłany: 10 maja 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz lepki łatwo sprawdzić rozcierając w dwóch palcach i jeśli będziesz je po woli odciągać od siebie zobaczysz czy śluz się ciągnie,jeśli się ciągnie oznacza to śluz lepki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 15:50

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ