X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny, temperatura a owulacja.
Odpowiedz

Śluz płodny, temperatura a owulacja.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Evie87 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Jestem nowa tutaj i nie wiem czy ktoś już poruszał ten temat czy nie.
    Otóż mam problem z określeniem śluzu plodnego i z tym kiedy nastąpiła owulacja. Wszędzie pisze że śluz płodny jest przejrzysty i rozciągliwy. U mnie taki zaobserwowałem w bardzo małej ilości wieczorem (w nocy) 18tego. Było to dzień po skoku temperatury i dniu owulacji który wyznaczył mi ovufriend. Natomiast od 15tego miałam bardzo dużo białego, gdzieniegdzie przezroczystego, rozciągliwego śluzu. Czy ten śluz również można uznać za śluz płodny mimo że nie miał typowego wyglądu jajka kurzego? I czy w takim razie owulacja mogła nastąpić dzień przed występowaniem typowego śluzu plodnego?

  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 23 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz wodnisty to też śluz płodny.

    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/obserwacja-sluzu-szyjkowego,4.html#34

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Evie87 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 września 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że mój śluz był biały bardzo rozciagliwy

  • magda1988 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowalam niedawno Ovu Control i jestem pozytywnie zaskoczona, wyglada jak szminka, moge wziac ze soba wszedzie.

  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evie87 wrote:
    Tylko że mój śluz był biały bardzo rozciagliwy

    Moim zdaniem to też jest śluz płodny. Warto rozpocząć starania jak tylko pojawia się taki śluz.

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ