Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów sluz płodny w ciązy
Odpowiedz

sluz płodny w ciązy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ewulaa Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  czy jest możliwe abym miała sluz płodny w ciązy? tzn bardzo podobny do płodnego , jest go mało i jest bardziej rwący , nie rozciąga sie na pare cm ale jest rozciągliwy i biały takie jakby grudki , dziś mam 36 dzien cyklu i okresu nadal brak a nie przypominam sobie zebym w poprzednich cyklach miała sluz podobny do płodnego przed @ , mam nieregularne cykle jednak zawsze miesciły sie w przedziale 22-39 dni

  Ewa
 • surreal95 Przyjaciółka
  Postów: 195 40

  Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  udostępnij wykres

  SYNEK! <3

  gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego