X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów sluz płodny w ciązy
Odpowiedz

sluz płodny w ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewulaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jest możliwe abym miała sluz płodny w ciązy? tzn bardzo podobny do płodnego , jest go mało i jest bardziej rwący , nie rozciąga sie na pare cm ale jest rozciągliwy i biały takie jakby grudki , dziś mam 36 dzien cyklu i okresu nadal brak a nie przypominam sobie zebym w poprzednich cyklach miała sluz podobny do płodnego przed @ , mam nieregularne cykle jednak zawsze miesciły sie w przedziale 22-39 dni

    Ewa
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udostępnij wykres

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ