X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Śluz po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mania9604 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 listopada 2021, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane,
    W tym miesiącu miałam dość dziwny cykl. Miesiączki mam regularnie co do dnia (31) i owulacja zawsze wypadała u mnie 16dc, miałam charakterystyczny ból jajnika i dużą ilość śluzu. W tym miesiącu jednak śluz już miałam 10dc, a w 12 i 13 z dodatkiem nitek krwi, jednak nie było go tyle co zwykle oraz żadnego typowego bólu. Minął już tydzień od tego momentu i na zmianę mam rano lekko mleczny rozciągliwy śluz, albo wodnisty. Miała któraś tak z was? Coś się chyba u mnie całkiem poprzestawiało... :/

  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 28 listopada 2021, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Bierzesz jakieś leki? Mogą wpływać na owulację.
    Co do nitek krwi, również raz miałam przy małym torbielu który zniknął wraz z miesiączka.

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Akte Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 28 listopada 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam mieć owu dziś, ale też od zakończenia krwawienia śluz mleczny i śliski, a od dwóch dni mleczny i lepki🤷 już zgłupiałam i chyba cykl pójdzie na straty....

  • Mania9604 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 listopada 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Cześć :)
    Bierzesz jakieś leki? Mogą wpływać na owulację.
    Co do nitek krwi, również raz miałam przy małym torbielu który zniknął wraz z miesiączka.
    Stosowałam inofem, ale tylko jako suplement diety raz dziennie, żeby dodatkowo wspomóc owulacje i chyba coś mi się całkiem poprzestawiało :(

  • Mania9604 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 listopada 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akte wrote:
    Ja powinnam mieć owu dziś, ale też od zakończenia krwawienia śluz mleczny i śliski, a od dwóch dni mleczny i lepki🤷 już zgłupiałam i chyba cykl pójdzie na straty....
    Znam te rozczarowanie :/ ale nie traćmy nadziei, zawsze jest szansa że mógł się przesunąć pare dni. Trzymam kciuki ❤️

  • MamaNeli Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 28 listopada 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8 dpo i totalna susza 😔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ