X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz wodnisty biały w trakcie ovu
Odpowiedz

Śluz wodnisty biały w trakcie ovu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 1 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po owulacji. Z racji tego że byłam na clo śluz był dziwny w tym cyklu. Tzn nie był rozciągliwy tylko wodnisty i mętny. Nie wiecie może ile w takim śluzie przeżywają plemniki? Bo <3 było tylko dzień przed owu

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sluz wodnisty to rodzaj sluzu plodnego. ;)

    Nie ma potrzeby zakladania nowego watku, by zadac jedno pytanie.

  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Jestem już po owulacji. Z racji tego że byłam na clo śluz był dziwny w tym cyklu. Tzn nie był rozciągliwy tylko wodnisty i mętny. Nie wiecie może ile w takim śluzie przeżywają plemniki? Bo <3 było tylko dzień przed owu

    Ja miałam tak samo , a po ovu brak śluzu ;p I to sprawdzałam testem owulacyjnym który wyszedł pozytywnie i było przed ovu i w trakcie :D i oby żołnierze mojego narzeczonego przetrwały :P

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ