X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz wodnisty koloru białego
Odpowiedz

Śluz wodnisty koloru białego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hellishangel Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 maja 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem z określeniem śluzu i zaznaczeniem go na wykresie. Pojawił się u mnie śluz wodnisty koloru białego o konsystencji mleka. Może któraś z was wie czy jest to śluz płodny czy nie płodny i jak mam go zaznaczyć na wykresie, czy jako wodnisty czy kremowy. Dziękuję za każdą odpowiedź.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 maja 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hellishangel wrote:
    Mam problem z określeniem śluzu i zaznaczeniem go na wykresie. Pojawił się u mnie śluz wodnisty koloru białego o konsystencji mleka. Może któraś z was wie czy jest to śluz płodny czy nie płodny i jak mam go zaznaczyć na wykresie, czy jako wodnisty czy kremowy. Dziękuję za każdą odpowiedź.
    Zdecydowanie kremowy - śluz płodny jest przezroczysty, rozciągliwy o konsystencji białka kurzego.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie taki sluz jaki opisujesz mialam wczoraj (dzien w ktorym test owulacyjny wyszedl pozytywny i dzien po pieknym sluzie plodnym)... na swoim wykresie zaznaczylam jako wodnisty ale tez nie bylam pewna czy to wlasciwe podejscie.

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ