X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Spadek temp 5dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, czy dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres. Dziś 5dpo i znaczny spadek temp, czy to może być implantacja? Bo już się nakręcam 😆

    Maginka23 lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hejka, czy dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres. Dziś 5dpo i znaczny spadek temp, czy to może być implantacja? Bo już się nakręcam 😆
    Całkiem możliwe😎Czytałam,że implantacja jest 6-12dpo ale widziałqm wykresy ciążowe dziewczyn które taki spadek miały 4-5dpo.Trzymam kciuki!✊✊

    boo123 lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam grzebać a necie i jakaś lekarka napisała że najwcześniej 8dpo, ale przeglądałam wykresy ciążowe na owu i zdarzały się spadki w 5 dpo. No to teraz już naprawdę nie będę się mogła doczekać terminu @ 🙂

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hejka, czy dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres. Dziś 5dpo i znaczny spadek temp, czy to może być implantacja? Bo już się nakręcam 😆

    Tak to może być spadek implantacyjny ❤️ trzymam kciuki powodzenia ✊ 🙂 ❤️ 🍀

    boo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to by było u mnie, to by nic dla mnie nie znaczyło.
    Miałam już spadki w późniejszych dniach, z których nic nie wyniknęło, więc stwierdzam, że to po prostu jednodniowy spadek który może się zdarzyć w każdym dniu.

    Ale u Ciebie może być inaczej, bardziej znasz swój organizm :)

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie o kolejne dziecko ponad 3 lata. Spadki miewałam nieraz :) cykle nie zakonczone ani razu ciążą.
    Ale trzymam kciuki bo w twoim przypadku moze byc inaczej :)

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 5 lutego 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam okres więc spadek nic nie oznaczał 😉, a głupia się nakrecalam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2020, 12:18

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ