X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury 12 dpo
Odpowiedz

Spadek temperatury 12 dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, myślicie, że jest jeszcze szansa na ciążę czy lepiej szykować się na @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9f08d39547a88190936f1df7d89d06d3.png

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety... myślę, że tym razem @..

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mi się wydaję że @ będzie :-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź! To mój pierwszy miesiąc starań więc jeszcze podchodzę do tego optymistycznie :) Ale gdzieś z tyłu głowy jest ta obawa, że może wcale się nie udać...

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgotta wrote:
    Dzięki za odpowiedź! To mój pierwszy miesiąc starań więc jeszcze podchodzę do tego optymistycznie :) Ale gdzieś z tyłu głowy jest ta obawa, że może wcale się nie udać...

    Nie możesz tak myśleć. Negatywne myśli tylko utrudniają całą sprawę. Późnej od takiego myślenia mogą przyjść nowe problemy bo stres ogromnym wrogiem naszym ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Nie możesz tak myśleć. Negatywne myśli tylko utrudniają całą sprawę. Późnej od takiego myślenia mogą przyjść nowe problemy bo stres ogromnym wrogiem naszym ;)
    zgadzam się:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny wiem... Ale w tym miesiącu celowałam prosto w owulacje wyznaczoną przez ginekologa i nic. Ale czytałam, że w każdym cyklu jest tylko 25% szans na zajście, więc nastawiam się pozytywnie :)

  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 12 lipca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgotta wrote:
    Wiem dziewczyny wiem... Ale w tym miesiącu celowałam prosto w owulacje wyznaczoną przez ginekologa i nic. Ale czytałam, że w każdym cyklu jest tylko 25% szans na zajście, więc nastawiam się pozytywnie :)

    Dokładnie to samo powiedział mi ginekolog na ost. wizycie :)

    Marrgotta lubi tę wiadomość

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ