X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury a potem wzrost
Odpowiedz

Spadek temperatury a potem wzrost

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annaa123 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Mam 28 dc , od dwóch dni plamienie i po 5 dniach spadku temperatury nastąpił wzrost. Co to może oznaczać?

  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałabym zobaczyć twój wykres,bez tego ciężko o interpretację,w którym dniu była owulacja?

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annaa123 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Mam 28 dc , od dwóch dni plamienie i po 5 dniach spadku temperatury nastąpił wzrost. Co to może oznaczać?
    Mierz dalej. Ja tak miałam w cyklu bezowulacyjnym. Spadek 12 dpo, w czasie @ nie mierze a po @ 37. I temp spadła dopiero przy następnej @.
    Zrób test. Skoro nie mialas @ moze jesteś w ciąży?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ