X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spóźniający się okres a potwierdzona owulacja
Odpowiedz

Spóźniający się okres a potwierdzona owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yass Koleżanka
    Postów: 51 1

    Wysłany: 12 kwietnia, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podpowiedzcie coś. Dziś mija 37 dzień cyklu, ale okresu nie było tak nie ma i nie nadejdzie, bo ostatnio zawsze go poprzedzają plamienia, a plamień brak. Problem w tym, że 25.03. byłam na rutynowej wizycie u ginekologa, według Pani Doktor było tuż przed owulacją, mówiła że się można starać, jednak w tym miesiącu w okolicach tej "owulacji" nie było możliwości na starania, więc co się dzieje? Ja rozumiem, że nie musiała być ona tego 25.03., ale jak była nawet kilka dni później to okres powinien być.. czuję się okresowo od tygodnia, bolą sutki, czasem zaboli podbrzusze, o humorach i wahaniu nastroju nie wspomnę.. na usg ginekologicznie wszystko ok, cytologia wyszła teraz ok, więc dlaczego to opóźnienie? Co ja mam robić. Czy możliwe, że wtedy nie było owulacji? Jak no sama widziałam u lekarza..

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 12 kwietnia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś może testy? :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Yass Koleżanka
    Postów: 51 1

    Wysłany: 12 kwietnia, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie, dałam sobie czas do poniedziałku.. jak się nic nie zadzieje. Zdarza się, że mam dłuższe cykle, najczęściej kolo 34, 3 miesiące temu miałam 40 dni, tylko rozumiem, że wtedy mogła się przesunąć owulacja. A tu była, mogę plus minus mówić kiedy, bo jakby śluz wtedy potwierdza to, co mówiła Pani Doktor, więc nie rozumiem.. nie było możliwości zajścia przed i po domniemanej owulacji i to nie mówię o dniach, co o tygodniu, półtorej.. możliwe jest, żeby tak "nabierało" na owulację tak długo? Że lekarzowi się wydaje, że to już, a trwało to jeszcze zanim się odbyła? Jestem zielona..

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że zamiast zastanawiać się czy była owulacja, czy nie, i czy te objawy są ciążowe, to po prostu zrób test :) tak samo trudno powiedzieć mi cokolwiek. Sam śluz to trochę mało, żeby powiedzieć kiedy była. A mówiła doktor ile pęcherzyk miał mm? Rośnie ok. 1.5-3.0mm na dobę, wtedy można coś policzyć ewentualnie. A tak to... Wróżenie :)
    Niemniej trzymam kciuki 🤞

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Iskiereczka00 Znajoma
    Postów: 20 29

    Wysłany: 16 kwietnia, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yass i jak? Wiesz już coś więcej?

    Starania od 10.2022

    👩🏼 33
    IO?

    🧔🏻‍♂️ 35
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ