X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Stan podgorączkowy w fazie lutealnej
Odpowiedz

Stan podgorączkowy w fazie lutealnej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam poważny problem. Od trzech miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Odkąd zaczęliśmy się starać, około cztery dni po owulacji zaczyna się u mnie bardzo złe samopoczucie i temperatura powyżej 37 stopni. Na moim wykresie tego nie widać, ponieważ z rana temperaturę mam niższą. Czuję się jakbym była naprawdę chora. Natomiast dzień przed miesiączką temperatura spada i czuję się lepiej (psychicznie już nie...).
    Wiem, że w fazie lutealnej temperatura ma być wyższa, ale dlaczego jest na tyle wysoka odkąd staramy się o dziecko? I skąd to fatalne samopoczucie?
    Może ja zachodzę za każdym razem w ciążę i od razu na poczatku ją tracę?
    To złe samopoczucie jest bardzo męczące, i co miesiąc to samo. Aż mi się odechciewa starań.
    Może macie jakiś pomysł, zanim wybiorę się do lekarza?

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam zawsze podgorączkowy, przy drugiej fazie mam popołudniami 37.4 i nigdy nie była to wczesna ciąża, mam tak odkąd pamiętam. To normalne, że w ciągu dnia tempka się podnosi im więcej się ruszasz.

    48f411ed51.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko mnie ciekawiło, dlaczego jak się nie staraliśmy, to takie złe samopoczucie nie miało miejsca ;)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Tylko mnie ciekawiło, dlaczego jak się nie staraliśmy, to takie złe samopoczucie nie miało miejsca ;)

    Bo nie działa ci jeszcze psychika i nie miałaś takiego parcia w temacie :P
    Ja jak się staraliśmy miałam wszystko, śluz, bóle, temperatury, zagnieżdżenia, rosnące piersi, no dosłownie wszystko czego nigdy wcześniej nie miałam, a to nigdy nie była ciąża tylko siła sugestii :P Zresztą może i miałam, tylko nawet nie zwróciłam na to nigdy uwagi, bo mnie to nie interesowało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 19:12

    Iownka, jovi81 lubią tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny dzień gorączki i fatalnego samopoczucia... Mam dość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ