Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów stosunek a wizyta u ginekologa
Odpowiedz

stosunek a wizyta u ginekologa

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SYMPI Nowa

Wysłany: 8 marca 2017, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze tu bo pilnie zależy mi na pomocy...
    Kochane jak to jest ???
    Jutro mam wizytę u ginekologa...
    A dziś mam zielone światło... staramy się juz tak dlugo.... nie chcialabym stracić tego dnia.
    Czytałam troszkę i opinie są różne.
    Pomóżcie

• magdis Autorytet

Wysłany: 8 marca 2017, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to jest standardowa wizyta to nie ma przeciwwskazań to współżycia. Chyba że ma Ci np. pobierać cytologię, jakiś wymaz czy coś no to ewentualnie wtedy należałoby się wstrzymać. Jeśli tak nie jest to spokojnie działajcie :)

f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego