X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Suchość w pochwie, a śluz płodny oraz śliskość w pochwie a śluz niepłodny
Odpowiedz

Suchość w pochwie, a śluz płodny oraz śliskość w pochwie a śluz niepłodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 4 maja 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Dziewczyny co sadzicie o moim problemie jak w tytule? Mianowicie: Kiedy mam okres płodny, wystepuje takze śluz płodny, ale problem w tym ze niedośc ze jest wewnatrz i mało kiedy wychodzi na zewnatrz to przy badaniu szyjki macicy, gdy umieszczam palec w pochwie musze pokonac sucha droge zanim poczuje ze przy szyjce jest pełno śluzu rozciągliwego... Pochwa nie jest aż tak sucha, ale jednak...Co najdziwniejsze gdy mam okres niepłodny i śluz nieplodny (kremowy) to przy wkładaniu (przy badaniu szyjki) palec wchodzi jak w masełko :P Nie wiem czemu tak jest, Miała tak któraś z was?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eziu-moj gin,powiedzialmi,ze nie wszystkimkobietom sluz splywa,tylko siedzi w szyjce.. takze sie nie martw na zapas,moze zaczac stosowac jakies polepszacze..ja np pije len:)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 4 maja 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja łykam wiesiołek i spozywam siemie lniane. Ale to mi poprawiło troche jakośc. Konsystencja pozostała bez zmian;) Mi chodziło o to jak pytałam, że wkładajac palec do pochwy (przy badaniu szyjki) w okresie plodnym pochwa jest bardziej sucha. Z kolei w okresie niepłodnym pochwa jest w środku nawilżona, A powinno byc na odwrót..

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak zażywasz wiesiołek i siemie? ile razy dziennie, w jakich porach dnia, w jakich dniach cyklu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 15:18

    f2wlcbxmqludqper.png
  • agnieszka1804 Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też śluz raczej nie spływa, tylko siedzi w szyjce, ale po wiesiołku i siemieniu lnianym miałam go dużo więcej, i rozciągliwy nawet na 5-6cm w szczycie śluzu płodnego, także polecam spróbować. Też miałam raczej sucho, a po lnie mi sie poprawiło, i w dni płodne badanie stało sie dużo łatwiejsze, ale nie od razu, dopiero w drugim cyklu stosowania odczułam różnice, więc trzeba troche cierpliwości. Wiesiołek biore trzy razy dziennie po 2 kapsułki do każdego posiłku do owulacji, siemienie pije rano po śniadaniu, i drugi raz wieczorem. Siemienie można pić przez cały cykl, ale ja też go stosuje tylko do owulacji.

    "Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."...
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź! mam jeszcze pytanie - powrót do wiesiołka i siemienia znowu po owulacji czy dopiero od początku nowego cyklu??

    f2wlcbxmqludqper.png
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesiołek tylko do owulacji , potem zaczynasz z początkiem kolejnego cyklu , siemię lniane możesz pić cały czas , nawet w ciąży :)
    Pozdrawiam

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • zgagas Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    U mnie też ostatnio sucho, poszłam do gin, powiedział mi, że nie mam pałeczek kwasu mlekowego ale też nie ma infekcji. Miałyście tak kiedyś, wiecie czego to może być przyczyna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 19:07

    DASA
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ